Střední škola cestovního ruchu ARCUS

Končíte základní školu a přemýšlíte, na jakou střední školu si podat přihlášku? Chcete se po ukončení studia uplatnit na půdě cestovního ruchu? Pokud jste si odpověděli ano, zalíbí se vám střední škola ARCUS, která zajišťuje kvalitní vzdělání v hlavní metropoli – v Praze. V rámci čtyřletého studia, jež ukončuje státní maturitní zkouška, se studenti naučí teoretické znalosti a osvojí si praktické dovednosti. To vše potom uplatní v praxi jako zaměstnanci v cestovním ruchu.

škola

Kvalitní vzdělání v cestovním ruchu

Studium se věnuje technickým a ekonomickým oblastem cestovního ruchu, jazykům, účetnictví, korespondenci, zeměpisu, cestovnímu ruchu jako takovému, základům práva, podnikové ekonomii a také průvodcovské činnosti. Tímto krátkým výčtem rozhodně nekončíme, neboť zaměření střední školy je mnohem širší. Střední škola ARCUS Praha rozděluje studijní náplň na dva segmenty. První zahrnuje učení se teorie z odborné literatury, druhý zase odbornou praxi uplatnitelnou v běžném pracovním provozu.

Střední škola cestovního ruchu ARCUS patří mezi prestižní střední školy, jež se pyšní zlatým certifikátem kvality. Tato střední škola certifikát obdržela v roce 2007 od samotné ministryně školství.

Studenti se mohou těšit na spoustu výhod

V porovnání s ostatními pražskými školami nabízí střední škola cestovního ruchu ARCUS mnohem více zajímavých aktivit. Studenti mohou vycestovat do Anglie na mezinárodní výměnný pobyt, kde si procvičí zejména angličtinu. Škola pravidelně pořádá lyžařské výcvikové kurzy, zeměpisné exkurze a různá praktická cvičení v terénu, jež jsou zaměřená na průvodcovství.

Soukromá střední škola se neobrací zády ani ke studentům, kteří bydlí mimo Prahu. Disponuje totiž internátem nabízející komfortní ubytování. Roční školné činí 22 900 Kč, přičemž mají studenti veškeré učebnice a sešity zcela zdarma.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz