Stolní fotbaly a fotbálky- jak vybrat ten správný?

Stolní fotbaly se v posledních letech těší velké oblibě zejména u mladší generace v barech a restauracích, ale může jít o perfektní hru i pro rodinu, nebo přátele, kterou si v dnešní době můžete zahrát i ve Vašem obýváku, nebo klubovně. Můžete zakoupit nejrůznější stolní fotbálky od nejlevnějších modelů, které jsou většinou vyrobeny z dřevotřísky a jsou určeny pro zábavu Vaši a Vašich dětí. Běžně lze zakoupit i velmi kvalitní stolní fotbaly, které si můžete pořídit domů, ale které si v kvalitě a ovladatelnosti nezadají s profesionálními modely. Zatímco nejmenší fotbálky jsou většinou v malém provedení a určené na desku stolu, nebo podobný podklad, profesionální stoly pro stolní fotbal jsou známé konstrukce z barů a restaurací se čtyřmi nohami a kvalitní, bytelnou konstrukcí zajišťující hru bez kolébání.

Na jaké vlastnosti stolního fotbalu se zaměřit?

Samozřejmě můžete investovat do některé z opravdu známých značek, jako například Rene Pierre, nebo Garlando a můžete si být prakticky jisti, že dostanete kvalitní výrobek, který Vám vydrží sloužit dlouhá léta. Ale existují i jiní výrobci dostatečné kvality, avšak výrazně nižší ceny. Zaměřte se především na stabilní, bytelnou konstrukci ideálně s nastavitelnými nohami, které zajistí jednak možnost výškového nastavení hrací plochy stolního fotbalu, ale i nivelaci pro případ křivé podlahy. S tyčemi by mělo jít snadno pohybovat a měly by být dostatečně pružné, aby se při tlaku nezlomily. Při výběru daného modelu berte v potaz také možnost dokoupení příslušenství pro stolní fotbal, jako jsou míčky, dresy, náhradní figurky, tyče a podobně.
Pokud chcete pořídit stolní fotbal na hraní dětem, pak můžou být zajímavou alternativou stolní fotbálky na stůl. Tato varianta je také vhodná do stísněnějších prostor. Tyto malé stolní fotbálky mohou být zajímavé jako vstup do světa této hry, ale pokud si chcete užít opravdovou radost ze hry, pak budete muset sáhnout po větším a také dražším klasickém stolním fotbalu s nohami.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz