Stavba domu na klíč se Stavebniny Bosta

Stavba domu je obvykle poměrně náročný a zdlouhavý proces, který vyžaduje mnoho odborných zkušeností. Proto jsme se rozhodli tento proces svěřit odborníkovi. Naším snem byla stavební firma, která je schopná zařídit celý projekt od návrhu po samotnou stavbu domu. Z tohoto důvodu jsme se nakonec rozhodli pro společnost Stavebniny Bosta.

Domy na klíč

S manželkou jsme měli pouze matnou představu, jak má náš dům snů vypadat. Proto jsme velmi uvítali, když s námi celou stavbu domu firma Stavebniny Bosta prošla do posledního detailu a sama navrhla optimální řešení stavby. Firma vyhotovila i návrh stavby.

Stavební práce

Samotné stavební práce probíhaly poměrně hladce. Stavebniny Bosta mají zkušenost se stavebnictvím již od roku 1990. To z nich již činí experta na stavby a rekonstrukce domů a rodinných bytů. Proto firma celou stavbu zvládla bez potíží.

Stavebniny v Praze

Další výhodou spolupráce se skupinou Bosta Holding je jejich prodejna stavebnin v Praze 4 Krči. Firma Stavebniny Bosta tedy není jen stavební firma, ale i dodavatel stavebního materiálu. To se nám velmi hodí na další drobné stavební úpravy, které jistě budou na našem domě časem probíhat. Výhodou této společnosti je i možnost zajištění přepravy materiálu na místo stavby.

bosta

Ukázka provedené rekonstrukce domu od Stavebniny Bosta.

Rekonstrukce domů a bytů

Kromě stavby domů na klíč poskytuje firma Stavebniny Bosta i možnost rekonstrukce domů a bytů. Ačkoliv sami tuto službu nevyužijeme, budeme tyto stavebniny doporučovat všem kamarádům a známým. Jejich rozsah služeb a profesionální přístup na nás udělaly velmi dobrý dojem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz