Statek Benice je vhodným místem pro firemní večírek i svatební hostinu

Užijte si firemní večírek v nádherné samotě v okolí lesů a luk, v místě kde bývalo panství arcivévody Františka Ferdinanda d‘Este. Hřebčín Favory, zde s pýchou chová kladrubské koně. Nádherná lokalita  se skvělým zázemím pro firemní večírek či školení.

Firemní večírek

Firemní večírek

Barokní statek Benice je ideální místo pro firemní večírek

Statek Benice je zrekonstruovaná barokní památka, kde se může konat vaše svatba nebo firemní večírek. Lze se dohodnout s místní benešovskou matrikou i církevním hodnostářem na civilním nebo církevním obřadu, který je završen projížďkou novomanželů v kočáře a svatebním rautem až pro 1000 lidí.

Nádherné prostory umožní menší i velkou svatbu či firemní večírek. Nádherné místo vypadá v podvečer velmi kouzelně. Můžete si vypůjčit koně  a udělat si projížďku pro okolí. Nabízíme kompletní servis při přípravě svatby i teambuildingových akcí a vyžití zde najdou i rodiny s dětmi.

Statek Benice se na vás těší

Neexistuje romantičtější místo, kde si říci své ano. Místní chov kladrubských koní a nádherná krajina ji dodávají na dokonalosti. Na vaše přání je možno uspořádat také grilování na nádvoří hřebčína, zajistíme ubytování v 11 pokojích.

Firemní večírek

Firemní večírek

 

Hledáte-li místo, kde uspořádat firemní večírek, pak volte Benice. Můžete využít skvělou cyklistickou trasu Praha – Vídeň nebo navštívit zdejší pamětihodnosti a nádhernou chráněnou krajinnou oblast Blaník.

Firemní večírek v barokním statku

Vydejte se po stopách minulosti a řekněte si své ano na romantickém barokním statku Benice, který splní do puntíku vaše náročná očekávání. Stoprocentní servis, příjemná obsluha a dostatek parkovacích míst vám umožní prožít si firemní večírek či svatbu bez jakýchkoliv starostí a nečekaných komplikací. Stačí jen zavolat nebo napsat email a objednat si konkrétní termín.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz