Srovnání kvality na internetu

Na internetu není obtížné najít nejnižší cenu, navíc to obyčejně nebývá nejdůležitější. Téměř vždy je nejnižší cena dosažena za senu nepřijatelných kompromisů. Nejhorší je, že naopak ani vysoká cena není zárukou bezproblémové kvality.

Jak tedy posunout nakupování na novou úroveň?

Odpovídá zakladatel serveru kvalt.cz Lukáš Neterda

Sestavujeme kvalt.cz jako katalog znalostí od expertů na různé obory, který hodnotí produkty podle parametrů. Začali jsme se segmentem výživy a zdraví, protože bez pokrytí této oblasti je jakákoliv další debata o kvalitě nemožná. Nemá smysl investovat do kvality v jiných oblastech života, pokud například člověk kupuje objektivně vadné potraviny.

Takže se tedy kvalt.cz soustředí na zdraví a potraviny?

Tip redakce:  Recepty z konopí

To je jen začátek. Pochopitelně se ale náš koncept na těchto segmentech nevyčerpal, naopak dokázal pouze svůj potenciál tam, kde jinak internet uživatele spíše mate a frustruje.

Internet mate uživatele, protože se pouze kupí protichůdné informace bez kontextu a je prakticky nemožné udělat si logický a smysluplný názor natož kvalifikované nákupní rozhodnutí, které má smysl.

Příkladem jsou naše stránky o příčinách stárnutí a hormetickém efektu, které poskytnou uživateli obrovský vhled do problematiky. Poté bude chápat, proč jsou například olivové oleje hodnoceny podle daných kritérií.

Na články organicky navazuje hodnocení kvality produktů a srovnání cen, jaké známe z jiných serverů. Pokud něco kupujete, rozhodně se vyplatí zavítat i na kvalt.cz. vyhledát dané téma pomocí vestavěného vyhledávače.

Tip redakce:  Pozor na vaginální problémy

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz