Spoluprací s personální agenturou Žirafa.cz zvýšíte šanci na nalezení práce

Hledání práce je náročný proces. V době, kdy na jedno místo připadá mnoho uchazečů, je to často běh na několikaměsíční trať, než se konečně zadaří. Nabídek práce není málo, ale vhodných míst právě pro vás, s dobrým platovým ohodnocením a navíc v blízkosti bydliště, už tolik není. Už vás unavuje kolotoč procházení nabídek, odpovídání na inzeráty a doházení na Úřad práce? Ještě se pokuste nějakou dobu vydržet, i když je to únavné. A můžete podniknout i další krok, a tím je spolupráce s personální agenturou. Třeba s tou, která má snadno zapamatovatelný název Žirafa cz.

Hledám práci

Hledám práci

Jak pomůže personální agentura?

Ptáte se, co je vlastně činností takové personální agentury? Především pomáhá zájemcům najít práci a firmám zase zaměstnance. Orientuje se dobře na trhu práce a dokáže vyhledat vhodné nabídky. Je to celé totiž nejen o štěstí, ale i o znalosti dané problematiky. Uchazeč by měl mít dobrou sebeprezentaci, vzdělání i zkušenosti, nicméně pokud neví, kde práci hledat, má zbytečně nižší šance na vyhovující zaměstnání. Tato personální agentura nabízí oboustranně výhodnou spolupráci, navíc zdarma. Nebojte se tedy vložit svůj osud částečně do rukou někoho jiného, kdo má více kontaktů.

Správná prezentace je základ

Personální agentura Žirafa má na svých internetových stránkách formulář, který vám sice zabere nějakou tu chvilku, než jej vyplníte, ale pokud uvedete co nejvíce informací, zvýšíte naději, že se nějakému zaměstnavateli zalíbíte. Formulář se nachází v sekci „Chci práci“ a částečně jej můžete zaplnit údaji ze svého facebookového profilu a celý proces zrychlit, ovšem jen tehdy, máte-li tam informace pravdivé.

Které údaje jsou důležité

Personální agentura bude potřebovat základní údaje o vás, o vašich minulých zaměstnáních, vzdělání, představě o nové práce, platu i lokalitě. Důležitá je reprezentativní fotografie a precizně zpracovaný životopis. Dejte si záležet, vždyť se prezentujete svému případnému budoucímu zaměstnavateli!

Personální agentura Žirafa.cz 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz