Společnost FINEP se může pochlubit novým webem

Hledáte bydlení v Praze? Přemýšlíte o novém bytě nebo byste raději koupily dům? Zvažujte všechna pro a proti? Pak možná právě vy oceníte nově nastartované internetové stránky společnosti FINEP. Pojetí webu je velice moderní a elegantní a na jednom místě se vám nabízí hned několik úrovní hledání. Záleží na všem přístupu.

Web umožňuje několik rovin komunikace

Pragmatici ihned ocení logickou a myslíme velice přehlednou rozbočku Dispozice – Cena – Lokalita s možností cíleně hledat podle parametrů, která má ještě předsunutou předvolbu Byty – Rodinné domy – Družstevní byty – Komerční prostory.

Na novém webu FINEP, ale můžete hledat i podle jednoduchých a velmi příjemných piktogramů, které se pohybují napříč věkem. Od “Začínáme ve vlastním”, přes “Už je nás víc” a “Když prostor nestačí”, až po “Dáme stáří rozměr”. Nás zaujala jemná animace se slečnou, která při startu stránek počká několik vteřin, abychom se mohli rozhlédnout, a pak se s línou elegancí šelmy přesune na pohovku – tento neagresivní banner nás příjemně překvapil.

Na novém webu společnosti FINEP také oceňujeme dvě hlavní myšlenky, které se nabízejí ihned na startovací stránce. Bydlete tam, kde to máte rádi a lehké povzdechnutí ve sloganu, že prožít život kvalitně můžeme jen jednou.

Kvalitní informace vám pomohou při koupi bytu

Když začnete proklikávat jednotlivá meníčka, dostaneme se k pražským lokalitám, které FINEP nabízí a kde se v jednotlivých etapách uskutečňuje prodej bytů. Vše je velmi interaktivní a rychle a snadno lze pochopit filozofii společnosti, že za své peníze získáte kvalitní bydlení v zajímavých lokalitách, podpořené dobrými službami.

A jsou to právě lokality a projekty, okolo kterých se celý web točí: Projekt Nad Přehradou v Hostivaři, Prosek Park, Malý háj – Štěrboholy nebo Britská čtvrť – Stodůlky.

                                                   Vizualizace domu z projektu Nad Přehradou

Je také příjemné, že na novém webu společnosti FINEP naleznete konkrétní nabídky jednotlivých domů či bytů, včetně jejich dispozice, velikosti, orientace a také, často některými developery utajované, konkrétní ceny. Nejlepší ale bude, vyzkoušet si nový web na vlastní klik.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz