Šperky, součást moderní ženy

Šperky jsou odedávna doplňkem všech žen, které se chtějí líbit. Nezáleží na tom, zda se chcete líbit Vašemu partnerovi, sobě nebo chcete vypadat dobře mezi Vašimi kamarádkami. Pokud víte, jak šperky správně kombinovat a které Vám sluší, máte vlastně vyhráno. Nejedny nenápadné šaty dostaly neskutečný šmrnc právě tím, že byly skvěle doplněny nepřehlédnutelným a originálním šperkem. Vhodný šperk Vás totiž dokáže doslova rozzářit. Umí ve Vás navodit pocit jedinečnosti a sebedůvěry. A to jak se cítíte také vnímá Vaše okolí. Správně zvolené šperky mají funkci která je k nezaplacení, dokáží zvýraznit Vaše přednosti a naopak odvedou pozornost od případných nedostatků.

Šperk

Šperk

Šperk patří k ženě odjakživa

 Například náušnice vybírejte podle tvaru Vašeho obličeje a také účesu, který plánujete. Pokud máte tvář spíše hranatější, lichotit Vám budou prodloužené tvary náušnic. Kulatému obličeji naopak nesluší náušnice kruhové. Když si stočíte vlasy třeba do uzlu, můžete dát vyniknout výraznějšímu typu náušnic. Nenápadné zdobení dejte přednost, pokud si necháváte vlasy rozpuštěné. Jestliže se chystáte na událost jakou je například ples, promoce, maturita, nebo návštěva divadla, zvolte perlové náušnice. Jsou velmi elegantní, působí luxusně a hodí se pro zvláštní příležitosti. Na výběr je z mnoha tvarů i stylů.

 Naopak pokud se v perlách necítíte dobře, stačí zvolit třeba jednoduché stříbrné náušnice, které se hodí téměř ke všemu a nechají zase naopak vyniknout Vaše šaty. Nestrhnou všechnu pozornost na sebe. Samozřejmě vždy záleží na konkretním šperku. I stříbrné naušnice doplněné výrazným kamenem mohou být nepřehlédnutelné.

diamond-553492__340

 Vždy by se měl Vámi vybraný šperk jednoduše řečeno hodit k Vaší osobnosti a Vašim šatům. Je úplně jedno zda jde o stříbrné prsteny, diamantové náušnice nebo perlový náhrdelník. Alfou a omegou je, zvolit si ten, se kterým si připadáte krásná, elegantní, originální a především sama sebou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz