Španělsko na talíři

Když se řekne Španělsko, každý si okamžitě vybaví typické španělské krásky, moře, teplo, pohodu, tradiční španělské pokrmy, vína i pochutiny, které třeba ochutnal během své dovolené. I ti, kdo v tomto státě nikdy nebyli, by si zajisté vybavili některé typické delikatesy, anebo by při nejmenším uměli vyjmenovat typické památky Barcelony či dalších španělských měst.

Kvalitní suroviny

Společnost BMC Brno Španělsko velmi dobře zná, a to hlavně co se jídla a surovin týče. Obchoduje totiž s nejrůznějšími španělskými dodavateli, a zajišťuje tak pro mnoho odběratelů z České republiky pestrou nabídku španělských vín, dodává také kvalitní olivové oleje, které pocházejí z prvního lisování, a mají proto dokonalou chuť. Oproti jiným olivovým olejům je získáván výhradně mechanickými postupy a není nijak upravován. Vedle oleje lze na stránkách katalog.bmcbrno.cz/spanelske-olivy/koupit také gastro balení oliv a jiné další suroviny a pochutiny, jakožto tradiční španělskou šunku jamón, ale i další vynikající delikatesy, které rozhodně stojí za to vyzkoušet!

Tip redakce:  Palačinky

Španělské portské

Také kvalitní portské víno bývá řazeno ke zboží, které si zákazníci nejčastěji objednávají. Vína typu Old Porter jsou klasická evropská vína s velmi dlouhou tradicí. Tento druh vína je opěvován nejen milovníky dobrého vína, ale také kuchaři. Více než jakékoli jiné víno totiž nabízí portské téměř nekonečné možnosti pro párování s jídlem. Tradičně se podává ke konci stolování se sýry, jako dezert nebo jako digestiv po večeři, i když například bílé portské naopak potěší ve formě aperitivu na úvod stolování. Pakliže patříte k restauracím či podnikům, které se snaží zaměřit svoji nabídku na španělské speciality, měli byste nákup surovin, vín či pochutin od společnosti BMC Brno minimálně zvážit.

Tip redakce:  Dršťková polévka

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz