SP Audit: specialista na účetní a daňové poradenství

SP Audit s.r.o. mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která se vedle standardního zpracování auditu zabývá účetní závěrkou dle legislativního rámce ČR. Portfolio zahrnuje pestrou škálu služeb včetně průběžných celoročních konzultací k účetní a daňové problematice.

sp-audit-dane-vlevo

Audity účetních závěrek, daňové poradenství, due diligence, účetnictví, IFRS, podnikové kombinace a likvidace společností – to je výčet služeb, jež nabízí auditorské firmy. Nicméně vybrat vhodnou auditorskou společnost se může zdát jako nadlidských výkon. Auditor by měl být nezávislý, spolehlivý a profesionální.

Komplikovaná ekonomická situace zvyšuje požadavky na kvalitu, přesnost a důvěryhodnost dat a informací, k nimž mají přístup věřitelé, investoři i obchodní partneři. V současné době jsou uživatelé účetních výstupu citliví na chyby a zkreslená data v účetnictví. Z tohoto důvodu se zvyšují také nároky na samotné ověřovatele účetních závěrek neboli auditory.

SP Audit má dlouholetou praxi

Pražská společnost SP Audit spol. s.r.o., jejíž založení se datuje v roce 1999, si zakládá své renomé na několika základních pilířích. Má kvantum pozitivních referencí od svých klientů, dlouholetou praxi v auditorské oblasti a pečlivě buduje pracovní metody, jež jsou v souladu s mezinárodními auditorskými standardy. Za kvalitu služeb ručí tým vysoce kvalifikovaných odborníků.

Ryze česká společnost SP Audit již dlouhá léta zajišťuje komplexní portfolio služeb pro své klienty. Nabízí daňové poradenství, audity účetních závěrek, krizový management, likvidaci obchodních společností a další služby.

Tato auditorská a účetní firma může stát za vašimi úspěchy. Garantuje kvalitu nabízených služeb a v ekonomické oblasti vás uspokojí v jakémkoliv směru. Více informací můžete zhlédnout na webu www.spaudit.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz