Soutěž s bonusem a můžeš fandit našim v kotli na ME ve fotbale!

Největší fotbalová událost roku? Bezesporu blížící se Mistrovství Evropy ve fotbale 2016. O hostování se ucházeli celkem tři kandidáti a nakonec zvítězila Francie. Pokud patříte ke sportovním fanouškům, pravděpodobně se nemůžete dočkat, až se uvelebíte u televize a budete si alespoň v rámci možností užívat atmosféru fotbalového svátku… Aby ne, když se letošního Eura zúčastní také česká reprezentace. Jestlipak naši borci zlomí 40 let bez titulu? Naposledy jsme si odvezli titul z Jugoslávie v roce 1976, kdy jsme na penalty porazili mužstvo SRN.

the-ball-428317_1280

V každém případě to bude velkolepé. A pozor – vy můžete být u toho. Neděláme si legraci – stačí, když se zúčastníte soutěže. Soutěž s bonusem by neměl prošvihnout žádný fanoušek, protože výherce získá 2 vstupenky na mač mezi Českou republikou a Chorvatskem.

Soutěž s bonusem je určena pro každého. Podmínky účasti jsou naprosto jednoduché. Stačí zadat svou e-mailovou adresu, která se následně dostane do slosování. Pokud informace o soutěži nasdílíte na Facebooku, dostanete se do slosování dvakrát a zvýšíte svou šanci na výhru.

Fotbalový zápas mezi Českou republikou a Chorvatskem proběhne 17.6. 2016 na víceúčelovém stadionu Stade Geoffroy-Guichard, který je domovským stadionem francouzského týmu AS Saint Etienne. Celková kapacita tohoto sportoviště je 42 000 diváků.

A to není zdaleka vše. Soutěž s bonusem je zajímavá i pro milovníky sázení, protože kromě vstupenek na fotbalový zápas dostanete dárek od známé sázkovky Unibet. Šťastný výherce si třikrát zatočí na automatu měsíce a zároveň dostane možnost, vsadit si na libovolnou sportovní akci v hodnotě 1€. Chcete-li si zahrát bez rizika prohry vlastních peněz, nepromeškejte svou šanci.

Takže ještě jednou, pro pořádek. Stačí se zaregistrovat a můžete vyhrát 2 vstupenky na MS 2016 ve Francii. Jdete do toho?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz