Sleva na webhostingové služby u společnosti WEDOS

Hledáte kvalitního poskytovatele webhostingu, ale stále si nemůžete vybrat. Buď nejste spokojeni s kvalitou služeb, nebo vám přijde přehnaná jejich cena. Společnost Wedos myslí na obojí. Klade velký důraz na to, aby její datová centra byla mezi těmi nekvalitnějšími i nejrozsáhlejšími v České republice. A zároveň chce svým klientům poskytnout co nejvíce přijatelné ceny. Nabízí jednu z nejlevnějších služeb hostingů, které na našem trhu lze aktuálně najít a to včetně 24 hodinové podpory a vítané možnosti instalovat aplikace jako jsou WordPress nebo Joomla pomocí jednoho kliknutí.

wedos-webhosting

WEDOS sleva – jak je to možné?

Společnosti WEDOS se podařilo zkombinovat faktory, které nepatří k samozřejmostem. Kvalitní služby a jedny z nejnižších a tedy nejvýhodnějších cen u nás. Proč tomu tak je. Zaměřila se totiž na úspory, které se netýkají kvality služeb, a přesto umožňují minimalizovat náklady na chod společnosti a tím pádem není potřeba neúměrně navyšovat ceny pro klienta. Navíc je pro vás aktuálně připravena sleva, kterou při objednávce webhostingu získáváte jako skvělý bonus už k tak výhodným cenám, stačí se podívat na tento odkaz http://www.whitehat.cz/wedos-kupon/, kde se dozvíte podrobné informace k bezkonkurenční slevě.

Poskytovatel webhostingu

A protože už nemusíte váhat nad cenou, možná budete chtít znát informace i ochraně dat, kterou WEDOS nikdy nepodceňuje. Své serverovny má umístěny pod zemí, a to tím nejbezpečnějším způsobem. Posloužil k tomu protiatomový kryt, který tak našel své uplatnění i v dnešní době. Jeho prostory jsou obsáhlé, jedná se o více než 300 m2, což poskytuje velmi dobrou možnost k umístění 6 tisíc serverů. Vaše data jsou tedy chráněna nadstandardním způsobem. Krom skvělého umístění serverovny totiž společnost Wedos dbá i na další ochranu, neváhala investovat do dalších bezpečnostních systémů, dbá na prevenci ztráty dat pořízením několikaúrovňových přepěťových chráničů, disponuje rezervním naftovým agregátem a mnoha dalšími prostředky, jež se starají o její bezchybný chod.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz