Skyfone mobile – levné volání a DSL internet bez závazků

googlenew

Chcete levné volání do všech sítí?

Vyzkoušejte služby virtuálního mobilního operátora Skyfone mobile působícího v infrastruktuře sítě Vodafone. V nabídce naleznete velmi levný neomezený tarif pro volání ve vlastní sítí za 99 Kč a téměř neomezený tarif SKY MAXI za 479 Kč, který obsahuje 3000 minut (50 hodin) pro volání do všech sítí v ČR + 200 SMS. Volejte levněji a bez závazků.

novetarify

 

ADSL/VDSL neomezené připojení

Novinkou poskytovatele Skyfone mobile je také pevné internetové připojení na doma založené na technologii ADSL nebo VDSL. Tarify nejsou omezeny objemem přenesených dat (není aplikován žádný FUP). V ceně služby je také jedna pevná veřejná IPv4 adresa.  Nepotřebujete mít aktivní pevnou linku, pouze telefonní přípojku. V nabídce SKY INTERNET bez volání jsou tarify pro zákazníky bez aktivní pevné telefonní linky. Jako v případě mobilních hlasových služeb, tak i připojení k internetu je zcela bez závazků.

Více o nabídce naleznete na stránkách www.skyfone.cz

internetbezvolani

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz