Školení BOZP rychle, efektivně, BOZP online

Pravděpodobně každý zaměstnanec větší i menší firmy zná pojem BOZP – bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Zaměstnavatelům tento termín mnohdy nedá spát. Školení BOZP někdo považuje za pořádnou otravu a jiný je rád, že se na chvíli ulije z práce. Jedná se o školení stanovené zákoníkem práce č. 262/2006 Sb. a musí jej svým zaměstnancům zajistit každý zaměstnavatel, pro zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti.

 

Obrazek_prilba

BOZP

Bez školení BOZP to nepůjde

Důležitým krokem ke zvýšení bezpečnosti zaměstnanců je minimalizace případných rizik pravidelným školením. Předně je důležité si uvědomit, že nejde pouze o nudná povinná školení, jež zaměstnavatel musí obstarat. Díky dodržování předpisů o bezpečnosti práce se lze vyhnout nejedné nepříjemnosti spojené s možným úrazem či onemocněním, které souvisí s danou profesí.

Kdy musí školení BOZP probíhat?

Školení je jak jsme již zmínili povinné pro každého nového zaměstnance. Mimo to však také vždy, když dojde ke změně pracovního zařazení či typu práce. Dále pak při změně technologických postupů nebo v případech, které by mohly mít vliv na ochranu zdraví a bezpečí při vykonávané práci. Většinou se školení BOZP opakují jednou za dva roky, taktéž školení PO – požární ochrany. Školení se rozhodně nevyplácí podceňovat, sankce při jejich nedodržení šplhá do poměrně vysokých částek.

Efektivní školení BOZP online

Naštěstí dnes už existuje efektivní a rychlá možnost školení BOZP online pomocí systému Školitel.net. Jedná se o e-learningový školící systém, díky kterému proběhne školení zaměstnanců efektivně, snadno a rychle. Školení je dokonce optimalizováno i pro mobilní telefony, takže se můžete vesele školit kdykoli a odkudkoli. Ve finále získáte všechny potřebné doklady o školeních, které je nutné doložit.

Výhody e-learningového školení BOZP

  • Nepotřebujete žádné školící místnosti
  • Snížení nákladů na prováděná školení
  • Nezanedbatelná úspora času
  • Zaměstnanci nemusejí nikam dojíždět
  • Školení proběhne v čase a prostředí, jež všem vyhovuje

 

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz