Škoda Scala: zajímavá základní výbava přidává ještě zajímavější cenu

Také máte v hledáčku Škodu Scala? Ani se vám nedivíme, protože přijíždí v jedinečném, pro škodovku netypickém designu, který zaujme na jednoho milovníka automobilů. Škodovka tak přichází na trh s vozem, který nemusí plnit dobře pouze svou praktickou stránku, jak tomu bylo po dlouhá léta. Škodovku jsme si většinou kupovali zejména kvůli praktické využitelnosti, nyní do designu promlouvají ve větší míře také emoce.

Bohatá výbava a motorizace

Kromě designu tady je zajímavý ještě jeden fakt, a sice základní výbava. Škodovka bývala někdy za základní výbavu kritizována, s tím, že je zde až mnoho příplatků, které by mohly být v základu. Škoda Auto Scala však přichází se vstřícnějším přístupem.

Tip redakce:  Co je nového v mytí aut?

V základu dostanete kompletní LED světla, včetně koncových a mlhovek. Těšit se můžete také na automatické zapínání potkávacích světel. Pokud často brázdíte dálnice, určitě vás potěší tempomat. V základu je rovněž klimatizace nebo elektricky stavitelná vyhřívaná zrcátka. Základní výbava přijíždí:

  • Na 16“ kolech
  • S motorizací 1.0 TSI 85 kW

Tím se dostáváme k nabízeným motorům. U škodovky se samozřejmě klasicky používají koncernové motory. V tomto případě se benzínový agregát nabízí ve dvou objemech, a to již uváděných 1.0 TSI a 1.5 TSI. Poskytovaný výkon při objemu 1.0 TSI je již zmíněných 85 kW, motorizace 1.5 TSI pak nabídne výkon 110 kW. Jste-li zastánci spíše dieselových motorů, potom je v nabídce jediný, a to 1.6 TDI 85 kW. Alternativně lze zvolit také pohon na CNG.

Tip redakce:  Náhradní díly, které je dobré vozit vždy v autě

Jak si stojí oproti konkurenci?

Hlavními třídními konkurenty jsou v tomto případě pro škodovku koncernový bratříček Volkswagen Golf, nebo dále pak Opel Astra, případně Ford Focus. Škodovka se jim pokusí čelit cenovkou 394 900 Kč za výše uvedenou základní výbavu. Cena nové Škody Scala se bude dále odvíjet od toho, jakou příplatkovou výbavu si pořídíte. Případně samozřejmě také jakou jste schopni získat slevu z ceníkové ceny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz