Sháníte součástky v podobě DPF filtrů, palivových čerpadel, či vstřikovačů?

Rozbilo se vám auto a v autoservisu vám sdělili nepříjemnou zprávu, že máte ucpaný filtr pevných částic. Při ceně originálních dílů se vám protočily panenky, a proto ihned začnete hledat jiné a levnější řešení. Jednou z možností je, že začnete uvažovat o chemickém čištění filtru pevných částic, ti spořivější o koupi filtru použitého a těm nejrozumnějším se nabízí možnost využít kvalitní nové filtry

pevných částic od společnosti www.dpffab.cz.

0895d0ccb911e2af1ed3e50e47ea143133352815_slider1

Proč zvolit nový filtr pevných částic?

Chemické čistění filtru pevných částic má většinou krátkodobí účinek. Cena čištění vás může přijít draho a nikdo vám nezaručí, jak dlouho vám auto bude bez problémů fungovat. Ve většině případů se stejně nevyhnete pořízení dpf filtru nového. Pokud si chcete ušetřit peníze i drahocenný čas zvolíte filtr rovnou nový. Na stránkách firmy www.pdffab.cz najdete v přehledné nabídce dle typu vašeho vozu filtr pevných částic přímo pro vás a to za podstatně přijatelnější cenu než je cena autorizovaného servisu.

Palivové čerpadla Common Rail

filtr-citroen-c5-i-16-hdi-od-092004

Palivová soustava vznětových motorů se skládá ze dvou základních částí. Nízkotlaké a vysokotlaké části. Nízkotlaká část je skládá z podávacího čerpadla a filtru paliva. Množství a tlak paliva regulují elektromagnetické ventily, které udržují stálou hodnotu tlaku paliva. To je poté odváděno do vysokotlakého čerpadla, kde se přebytečné palivo vrací zpět do nádrže.

Vysokotlaké čerpadlo dodané palivo stlačí na ještě větší tlak cca 2000 barů i výše podle provedení, to je natlačeno do tlakového zásobníku opatřeno regulačním ventilem, který drží tlak paliva na stálé výši. Odtud je dále rozváděno ke vstřikovačům.

filtr-skoda-octavia-19-tdi

Vstřikovače

Vstřikovače jsou dalším důležitým článkem palivového sytému.Vstřikovačem je opatřen každý válec motoru a určuje množství vstříknutého paliva a čas, po který je palivo do válce vstřikováno.

naftakcz-vstrekovace-a-palivove-cerpadla-1426516135

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz