Samolepky na auto váš vůz zvýrazní, ozvláštní a ostatní rozveselí

Nudí vás šeď všedních dnů? Zdá se vám vaše osobnost natolik výrazná, že to potřebujete okolí dát pořádně najevo? Anebo máte prostě rádi asymetrické vzory, máte výrazné výtvarné cítění, případně chcete udělat svět okolo nás veselejší… Zkuste se zapojit mezi motoristy, kterým nestačí jejich obyčejná barva kapotáže, a automobily si různě vylepšují. Nemusíte být zrovna tuningovým příznivcem ani fanouškem formule 1, a přesto vaše vozidlo můžou zdobit samolepky na auto.

Originální samolepky sluší autům, motorkám i dětským bicyklům

Samolepky se vyrábějí i na jiná vozítka. Dětská jízdní kola budou polepy zvýrazněna, a jim se bude bezpečněji pohybovat na městských komunikacích i v parku. Cyklisté i motorkáři mají možnost ozvláštnit své bicykly a motorky proužky na ráfky. Samolepky na auto se vyrábějí v mnoha barevných, geometrických variantách a velikostech, jež budou odpovídat právě vašemu dopravnímu prostředku. Dají se polepit ráfky, boky, přední kapota i zadní části automobilu. Líbí se vám čínské znaky, obrázky zvířat, nebo chcete dát ostatním řidičům najevo, že vezete dítě? Vyberte si ze široké škály tu správnou samolepku, abyste jednak vyčnívali z nudné řady, a pak zajistili sobě i svým spolucestujícím větší bezpečnost.

Samolepky na auto jsou zhotoveny vyřezáním z plotru s jakostních samolepicích fólií značek Avery, ORACAL a 3M. Životnost zmíněných fólií je čtyři až pět let. Vyrábějí se ovšem i kvalitnější autosamolepky se životností až deset let. S návodem na lepení si každý zvládne své vozidlo i jiný jízdní prostředek ozdobit sám. Chcete-li mít originální samolepku na autě, nebojte se přijít s nápadem, jenž vám bude na zakázku zhotoven. Buďte originální a vystupte z šedi s pomocí jedinečných autosamolepek.

2 komentáře od “Samolepky na auto váš vůz zvýrazní, ozvláštní a ostatní rozveselí”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz