Rychlé půjčky před výplatou, proč je využít a na co si dát pozor

Dle doporučení ekonomů bychom měli mít vytvořenu finanční rezervu. Většina z nás na to ale nemyslí, protože v době, kdy peníze má, tak nemá potřebu odkládat je bokem. Chybí k tomu motivace. Ale bez vytvoření finanční rezervy jsme poté nuceni si půjčovat v době, kdy si to nemůžeme moc dovolit. Jednou z možností, kde si půjčit peníze a nezavázat se na dlouhou dobu jsou rychlé půjčky před výplatou.

peníze

Jak si vytvořit finanční rezervu?

Jak už jsme si řekli, každý se snadno může dostat do situace, kdy bude potřebovat zaplatit nějaký nečekaný výdaj. Nebo můžete přijít o práci, být nemocní a v tomto případě bychom měli mít po ruce finanční rezervu.

Mezi nejčastější náhlé výdaje patří opravy pokažených domácích spotřebičů a aut. Pokud nemáte finanční rezervu, můžete například zrušit stavební spoření, akciové investice, prodat část majetku a nebo si rychle půjčit.

Doporučená rezerva je ve výši šestinásobku výdajů, nebo 3 měsíčních příjmů.

Nemáte finanční rezervu, ale potřebujete pár tisícovek

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete pár tisícovek a nemáte finanční rezervu, využijete s největší pravděpodobností některou z půjček. Na tyto situace jsou vhodné krátkodobé půjčky. Jak se ale nenapálit? Každá společnost má jiné podmínky pro poskytnutí půjčky. Společnosti nabízí i různé bonusy, např. první půjčka zdarma od Zaplo (Zaplo Finance s.r.o.). Pokud nemáte například účet, kde by se mohli zaslat vypůjčené peníze, je zde i rychlá půjčka v hotovosti.

Půjčky před výplatou – srovnání

Pokud chcete získat nejvýhodnější půjčku, nechte si udělat srovnání půjček.

Co potřebujete k vyřízení rychlé půjčky před výplatou?

  • být občanem ČR
  • být starší 18 let
  • mít dva průkazy totožnosti, přičemž druhým dokladem bývá buď řidičský průkaz nebo rodný list

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz