Rychlé půjčky do výplaty – jaké existují a k čemu jsou vhodné?

Bankovní půjčky, nebankovní úvěry, půjčky ručené nemovitostí, vyplácení exekucí, ale i rychlé půjčky do výplaty. To vše jsou dnes možnosti. V rámci kterých se můžeme dostat k potřebným finančním částkám. Poslední jmenovaná možnost je v současné době sice tou nejmladší, ale rozhodně je možností, která patří mezi nejznámější a nejvyužívanější. Pojďme si říci, proč tomu tak je.

půjčky1

Jednoduché podmínky a rychlé vyřízení

To hlavní, proč klienti této varianty využívají, jsou samozřejmě jednoduché podmínky. Ty souvisejí třeba s tím, že není nutné dokládat informace o zaměstnání, nebo dokonce příjem. Stejně tak nejsou nutné osobní schůzky, nebo jakékoliv papírování. Navíc tyto nebankovní půjčky ihned umožní podat si žádost prostřednictvím internetu a to s jistotou vyřízení i do několika desítek minut. I to jsou důvody, proč tento úvěrový produkt doslova nemá konkurenci. Posledním pozitivem může být třeba i to, že získaný úvěr je neúčelový a tak je na každém, k čemu ho využije.

Nejčastěji jsou ale varianty využití na chlup stejné. Půjčka do výplaty se využívá ve chvíli, kdy se zaměstnavatel opozdil se mzdou, kdy jsme s tou stávající nevyšli, nebo kdy přišel nečekaný výdaj, který musíme zaplatit. A to jsou situace, které nejsou v dnešní době opravdu nic neobvyklého.

S jakými společnostmi nešlápnete vedle?

Aktuálně je na našem trhu na několik desítek společností, které tento typ půjčky nabízejí. Samozřejmě v zájmu každého žadatele by mělo být to, aby vybral toho správného poskytovatele. Proto vám přinášíme popis dvou nejznámějších a také dvou prověřených možností, se kterými chybu určitě neuděláte. Zvláště v případě, kdy hledáte spolehlivost, rychlost, jednoduchost a v neposlední řadě také jednoduché i plně transparentní podmínky.

Ferratum

Tento poskytovatel patří mezi ty první, kteří k nám koncept této půjčky přinesli. Je samozřejmě zárukou kvalitních služeb, ale i velké stability. Tomu odpovídá i fakt, že z ryze nebankovní společnosti se stala banka, která vystupuje pod názvem Ferratum Bank. I to je dobrý důvod její půjčky před výplatou využít. Abychom byli konkrétní, půjčit si lze sumu v rozmezí 500 – 10 000 korun českých. Ta je kombinovatelná s termínem splatnosti. Ten začíná na částce 7 dní a končí na poměrně zajímavých 45 kalendářních dnech – to je v segmentu mikropůjček nadprůměr.

Hlavní výhodou je jednoduchost celé řady procesů. Patří mezi ně i to, že samotnou žádost podáte online, pouze s několika základními identifikačními údaji vaší osoby. Není třeba jakéhokoliv papírování, není třeba dokládání příjmu a během schvalování není nahlíženo do registrů. Navíc Ferratum garantuje, že do 10 minut od odeslání žádosti zjistíte první informaci o tom, zda na peníze máte či nemáte nárok.

Zaplo

Ani druhý poskytovatel vás v tomto směru rozhodně nezklame. I ten je prověřenou společností s historií nejenom u nás, ale i v několika dalších evropských státech. Čím Zaplo půjčka určitě ohromí, to jsou částky, které nabídne. Nejmenší možností je 1 000 Kč, ale z této sumy se lze dostat až na velmi zajímavých 12 500 korun českých. Termín splatnosti, do kdy je třeba peníze vrátit je klasický, a to 7 – 30 dní.

I zde samozřejmě platí, že není třeba dokládat příjem, není nahlíženo do registrů a nemusíte se bát žádného papírování. Negativem ale může být to, že je třeba zaslat korunový registrační poplatek a oskenovaný doklad totožnosti. To vás ale čeká pouze při první žádosti, jelikož ta opakovaná proběhne už bez těchto administrativně-registračních požadavků. Zájemce tento poskytovatel ale potěší také svou aktuální promo-akcí. Všem, kteří žádají poprvé, totiž nabídne možnost první půjčky zcela zdarma – tedy bez jakýchkoliv úroků a poplatků, pokud bude dodržet požadovaný termín splatnosti.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz