Rychlá SMS půjčka před výplatou, jak to funguje?

Někdy se může stát, že před výplatou nevyjdete ideálně s penězi. Znáte to. Vyskytne se nějaký nečekaný výdaj, třeba se vám něco porouchá na autě, jenže vy si nemůžete dovolit čekat do výplaty, protože auto potřebujete. Jistě, je mnohem lepší mít pro takové případy nějakou rezervu. Tou vám ale může být také rychlá půjčka před výplatou. Jak to funguje?

smartphone-982555_640

Především nejde o bankovní půjčku, která je zatížena zdlouhavým vyřizováním na pobočkách banky. Pro poskytnutí této půjčky nemusíte chodit vůbec nikam, protože celý schvalovací proces probíhá přes internet. Vyplnění žádosti vám zabere maximálně pět minut a poté už se čeká jen na ověření a posouzení vaší žádosti. V případě schválení vaší žádosti o rychlou půjčku jen potvrdíte svůj zájem prostřednictvím SMS zprávy a následně je zahájen proces převodu peněz na váš bankovní účet. Také z toho důvodu se může označovat i jako rychlá SMS půjčka.

Rozmezí částek, které si můžete půjčit je opravdu široké, aby pokrylo potřeby všech potenciálních zákazníků. Nejnižší částka, kterou si můžete půjčit je tisícovka. To se hodí i v případě, kdy si jen špatně spočítáte svoje výdaje a potřebujete před výplatou narychlo peníze, a nechce se vám kvůli tomu otravovat své známé. Ani větší výdaj vás ale na kolena nesrazí. Maximální půjčka, které můžete dosáhnout je deset tisíc korun. Doba splatnosti je vždy 25 dnů. Protože je ale jasné, že někdy může nastat situace, kdy prostě splácet nemůžete, existuje možnost si splátku až o tři týdny prodloužit.

Toto je rychlá půjčka bez doložení příjmů. Ano, čtete správně. Nikdo po vás nebude požadovat doložení výše příjmů od zaměstnavatele. Na půjčku tak tedy dosáhne opravdu téměř každý, kdo o ní zažádá. Odpadá tak také zdlouhavý proces ověřování příjmů u zaměstnavatele. Vykrytí děr ve vašem rozpočtu nikdy nebylo jednodušší.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz