Rychlá půjčka creditON – a máte vyhráno!

Rychlé půjčky jsou tu z toho důvodu, aby pomáhaly řešit tíživou finanční situaci. Nejvíce se uplatňují v situacích, kdy zbývá jen několik dní do výplaty, je třeba zaplatit nenadálý výdaj, ovšem na účtu je vymeteno. Do této situace se lehce můžete dostat i vy. Je proto určitě dobré vědět o možnosti, která vám svízelnou situaci pomůže vyřešit. Ideálním řešením se i pro vás může stát rychlá půjčka creditON. Od ostatních se totiž výrazně liší, a to především díky férovějším podmínkám.

concept incrementing finance with moneybox

Proč je creditON lepší? 

Rychlé půjčky jsou dnes velmi populární, a toho někteří poskytovatelé rádi zneužívají. Dobře vědí, že člověk, který si chcete vzít takový typ půjčky, potřebuje peníze okamžitě, takže je ochoten zaplatit někdy i super vysoký úrok. Kvůli tomu se ale může lehce dostat do problémů, což ale společnosti příliš nezajímá. U creditON takové parazitování rozhodně nečekejte. Tato rychlá půjčka je nastavena tak, aby jste byli schopni ji splatit.

Až 20 000 Kč s možností prodloužení splatnosti 

Prostřednictvím půjčky creditON si můžete půjčit až 20 000 Kč, což na pokrytí náhlých výdajů jistě postačí. Minimální výše půjčky je 500 Kč. Příjemné je, že si sami zvolíte dobu splatnosti, může to být 1 až 30 dní. Díky online kalkulačce, která je dostupná přímo na oficiálních stránkách, ihned vidíte, kolik peněž a kdy budete muset vrátit. Nespěchejte a dobře si vše rozmyslete tak, abyste se splacením neměli problémy. Pokud byste je přece jen měli, nemusíte mít příliš velké obavy. U půjčky creditON si za poplatek můžete splatnost prodloužit ještě o dalších 40 dní, což je u konkurenčních společností možné jen zřídka kdy.

Jak o půjčku zažádat? 

Stačí, když navštívíte stránky crediton.cz. Zde je k dispozici online formulář, do kterého vyplníte vaše osobní údaje a výši půjčky, kterou požadujete. Po odeslání žádosti prověří společnost vaši bonitu a pokud to bude možné, půjčku vám schválí. Jistě i vy oceníte, že po schválení žádosti vám peníze odešlou na účet do 30 minut. Půjčka je určena pro osoby od 18 do 75 let, vše je rychlé a transparentní. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete zavolat i na informační linku 222 200 523.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz