Rezidence Topolová – několik možností, jak se v Praze ubytovat levně

Najít kvalitní ubytování v Praze a ještě za cenu, která úplně nevyluxuje váš účet, je jako hledání jehly v kupce cena. Jedno takové místo naštěstí existuje. Je to Rezidence Topolová – výjimečná je nejen příznivou cenou, ale především tím, že nabízí hned několik typů ubytování.

Pro náročné i ty skromnější

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10. Svou polohou je výborným startovním bodem pro poznávání Prahy. Z místa jste jen za několik minut přímo v centru (pouhých 50 metrů od Rezidence je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město a 5 minut chůze je to na metro Skalka). Kdo by čekal, že za takovou výhodu se draze platí, je na omylu. Rezidence Topolová nabízí hned několik možností ubytování Praha za velice příjemné ceny, které uspokojí ty nejnáročnější i ty, kteří si na luxus nepotrpí.

Tip redakce:  Proč jsou povrchové úpravy kovů důležité?

rezidence Toplolová

Co a za kolik?

Prvním typem je ubytování hotelového typu. K dispozici jsou vybavené pokoje s dvojlůžkem. Na pokojích je k dispozici WI-FI, LED televize i plně vybavená funkční kuchyň vč. minibaru, pokoje mají i vlastní sociální zařízení. Cena za jednu noc je v porovnání s podobnými

hotely v Praze, až neuvěřitelně nízká. Je to pouze 990 Kč / pokoj / noc. Hosté mohou využít i ubytování v pokojích typu penzion. K dispozici jsou základně vybavené jedno, dvoj i třílůžkové pokoje a cena začíná na pouhých 260 Kč / noc.

ubytování Praha

Rezidence Topolová nabízí k pronájmu i apartmány, které jsou plně vybavené a mají vlastní sociální zařízení. Cena je 735 Kč za noc za celý apartmán. Pro méně náročné hosty je připraven hostel Praha. V rámci něj je možné se ubytovat v jednolůžkovém, dvoulůžkovém i třílůžkovém pokoji se základním vybavením. Cena ubytování je v tomto případě již od 126 Kč / noc.

Tip redakce:  Hledá se pes Adélka - Telefon 777037579

hostel Praha

Co říci na závěr? Lepší a současně cenově dostupnější ubytování v Praze nemáte šanci najít. A ještě jedna rada, pokud vyrážíte do Prahy na výlet, mohla by vás zajímat tato super mapa.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz