Rekonstrukce koupelny pro vás nemusí být nesplnitelným snem

Chtěli byste zrekonstruovat vaši starou koupelnu, ale bojíte se, že se jedná o příliš nákladnou stavební úpravu, máte fobii z nepořádku a děsíte se zdlouhavých prací bez možnosti koupelnu používat? Vaše obavy jsou zbytečné, pokud se svěříte do rukou profesionálních odborníků, vše bude hotové rychleji, než si dokážete představit.

Proměňte svou koupelnu v relaxační zónu

Nudí vás už oprýskané nevzhledné obklady ve vaší koupelně, ale bojíte se změny? Věřte, že rekonstrukce koupelen lituje málo kdo. Právě naopak, likvidace starého umakartového jádra nebo přestavba v rodinném domě přidá na hodnotě nemovitosti. Splňte si svůj sen a proměňte tuto část bytu na místo, kde budete moci relaxovat v horké lázni nebo si užívat sprchu s masážními tryskami, to vše při příjemné hudbě a uvolňující vůni. Inspiraci na to, jak dopadne např. výměna sprchového koutu, najdete v různých časopisech, na internetu nebo si můžete nechat zhotovit návrh v některém koupelnovém studiu. Co se týče keramických obkladů, tak mezi nejnovějšími trendy najdete imitaci kamene, betonu, kovových a dřevěných povrchů. Z barevné škály jsou módní nadčasové béžové, hnědé, šedé a stříbrné odstíny či metalické efekty.

Tip redakce:  Jak vymalovat ložnici, místo, kde trávíte nejvíce času?

Při rekonstrukci koupelny nepodceňte důkladnou přípravu

Před samotným počátkem rekonstrukce si vše pořádně změřte a naplánujte, jen tak bude výsledek podle vašich představ. Raději se do stavebních úprav sami nepouštějte, nabídek na zednické práce v Praze či jiných městech je spoustu a domluvit se dá téměř na všem. Záleží na vás, jestli dáte přednost najímání jednotlivých řemeslníků nebo kompletní proměnu svěříte jedné firmě. Dopředu proberte vaše finanční a časové možnosti, rovněž si zjistěte smluvní a záruční podmínky všech budoucích prací. Firma zvládne přestavbu koupelnu již za jeden týden, pustíte-li se do práce sami, počítejte minimálně s trojnásobkem vydaného času.

5 Komentáře od “Rekonstrukce koupelny pro vás nemusí být nesplnitelným snem”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz