Reklamní tričko jako dárek pro věrného zákazníka

Ve světě reklamy a propagace se fantazii meze nekladou. Společnosti se snaží přilákat pozornost široké veřejnosti, potenciálních i stávajících zákazníků, ba dokonce i obchodních partnerů nejrůznějšími způsoby. Efektivním propagačním nástrojem je reklamní textil, který snoubí praktickou a estetickou stránku. Do kategorie reklamního textilu spadají především trička, mikiny, polokošile, košile a bundy. Pakliže si chcete tisk zprostředkovat sami, budete hledat prodejce čistého textilu. Nicméně najít vhodného dodavatele kvalitních čistých triček bez potisku se mnohdy zdá jako nadlidský výkon.

panske-heavy-polo

Nejžádanějším produktem na českém trhu jsou bílá trička, jejichž uplatnění je skutečně široké. Jsou vhodná jako propagační materiál, ale také jako jednolitá uniforma pro děti na výletě, ve firmě, v soukromých klubech a podobně. Na bílém tričku dokonale vynikne logo vaší společnosti a tato barva se hodí pro obě pohlaví. Jestliže vám bílá barva nevyhovuje, můžete si vybrat z široké škály dalších barev.

Značka Fruit of the Loom je známka kvality

V současné době naleznete na trhu bílá trička z nejrůznějších materiálů a jak jistě víte, každý materiál má svá specifika a různou kvalitu. Preferujete-li vysokou jakost materiálu, sáhněte po bavlně.  Oděvní značka Fruit of the Loom vyrábí vedle triček také stylové mikiny, polokošile a košile pro dámy i pány. Veškerý sortimentu výrobce Fruit of the Loom je určen k potisku a dalšímu reklamnímu zpracování.

Čistý Triko nabízí to, co hledáte

V tuzemsku působí společnost Čistý Triko, která provozuje vedle internetového obchodu www.cistytriko.cz také kamennou prodejnu na adrese Lucemburská 5, Praha 3. Firma se orientuje na prodej kompletního sortimentu oděvní značky Fruit of the Loom, veškerý nabízený sortiment má skladem a odebírat můžete již od jednoho kusu. Udělejte i vy radost svým věrným klientům a věnujte jim netradiční dárek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz