Reklamní textil zvýší prestiž vaší společnosti

Skvěle propracovaný marketing je bezesporu základem fungování jakékoli soukromé firmy. Jeho základ představuje reklama schopná dostat váš produkt anebo firmu do povědomí veřejnosti. Logo vaší společnosti můžete být na očích pochopitelně v rámci televizních spotů, bannerů na internetu nebo v jakýchkoli jiných podobách. Samozřejmostí by ale měl být zejména vkusný a kvalitní reklamní textil. My se zaměříme na značku Lambeste, jež patří mezi nejznámější na trhu.

reklamní textil

Poutavá reklamní trička a polokošile

Základem oblečení zaměstnanců třeba vaší společnosti by měla být reklamní trička. Pokud přijde návštěva, inspekce či kdokoli jiný, v jeho očích renomé vaší firmy stoprocentně stoupne. Úplně jinak vypadají zaměstnanci lidově řečeno ve stejnokroji a odlišně působí ve svém civilním oblečení. Typické v tomto ohledu nemusí být pouze prodavačky v supermarketech. Moc hezky vypadají i reklamní polokošile, které dodávají celkovému odění větší vážnost. Zárukou dlouholeté výdrže triček a precizního provedení barev budiž i certifikát Öko-Tex standard 100, kterým se zmiňovaná značka může pyšnit.

Mikiny, bundy a vesty do chladnějšího prostředí

Majitel podnikatelského subjektu by měl podle zákoníku práce myslet i na odění svých zaměstnanců v chladném prostředí. Reklamní textil značky Lambeste nabízí dokonalý komfort v podobě dámských i pánských zimních bund z vysoce kvalitního materiálu schopného ochránit i při velmi nízkých teplotách. Vybírat si můžete i stylové reklamní mikiny a vesty s potiskem dle vašeho přání.

Reklama za skvělou cenu

Vybrat si budete moci například i reklamní ručníky, tašky anebo kšiltovky či jiné textilie. Skvěle vypadají například stylové softshellové bundy. Pokud potřebujete obléct kompletně všechny zaměstnance, můžete se na společnost Lambeste klidně obrátit. Navíc dostanete výhodnou množstevní slevu, takže na nákupu ušetříte!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz