Reklamní balzámy na rty jsou zajímavým způsobem firemní propagace

Mezi prostředky, které účinně zvyšují povědomí o firmě, patří reklamní předměty. Rozhodně se vyplatí do nich investovat a obdarovávat své zákazníky a obchodní partnery při každé příležitosti. V souvislosti s reklamními předměty každého nejspíš napadnout v první řadě propisky nebo klíčenky. Existuje ale mnohem více možností. Jednou z těch jistě velmi zajímavých jsou reklamní balzámy na rty.

balsamy

Originální i praktický reklamní předmět

Balzámy na rty používá velké množství lidí. Obvykle nechybí v žádné ženské kabelce a i muži je mají v oblibě. Využití tohoto praktického kosmetického výrobku jako své reklamy je proto chytrým marketingovým tahem. Česká značka kosmetiky MOJE takovou možnost nabízí, a to se svými balzámy na rty nejvyšší kvality. Jejich obal je možné potisknout plnobarevným firemní potiskem v kvalitě fotografie a opatřit nápisem přesně podle zadání.

Kvalita české značky

Pro dobrou firemní prezentaci je pochopitelně nutné volit i kvalitní reklamní předměty. Hydratační balzámy na rty MOJE toto kritérium bezesporu splňují. Jemné balzámy s přírodními extrakty, oleji a vosky jsou certifikované a poskytují rtům tu nejlepší ochranu po celý rok. K dostání jsou v různých příchutích jako například brusinka nebo rakytník, k mání je také balzám s ochranou proti UV záření a speciální balzám pro muže. Ten dokonce získal titul Výrobek roku 2014 od Asociace vizážistů ČR. Výhodou těchto reklamních balzámů na rty je jejich dlouhá záruka v řádů desítek měsíců.

Vše rychle a podle představ

Proces objednání a výroby je rychlý. Stačí si podat nezávaznou poptávku a s pracovníky firmy domluvit detaily. Po odsouhlasení grafického návrhu pak trvá výroba pouhých 10 pracovních dní. Balzámy na rty mohou být také pro ještě větší efekt zabaleny do papírových knížek nebo papírových a plastových krabiček s reklamním motivem.

Reklamní balzámy na rty jsou skvělým tipem na dárek pro zákazníky a výhodným reklamním tahem. V zásadě jde o maličkost, která ale svou praktičností určitě nezapadne někde bez povšimnutí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz