Reklamní agentura není zbytečnost

Lidé si často myslí, že reklamní agentury tvoří jen velké a nákladné kampaně pro světoznámé značky. Ne. Většina agentur má na starosti menší kampaně s lokální působností. Potvrdí vám to také reklamní agentura Praha s názvem Gradesi.

PILULKA

Menší podniky obvykle nemají marketingové oddělení. Práci se sociálními sítěmi zvládají, občas si dokážou dokonce někde zaplatit reklamu, ale hloubkové znalosti jim chybí a nemají grafický cit. Reklamní agentury si proto takové firmy najímají hlavně na grafické práce. A právě na ty se Gradesi specializuje.

Firemní identita je důležitá pro každou společnost

Reklamní agentura Gradesi dokáže pomoct s celou firemní identitou. Specializuje se na grafický design, a tak je schopná vytvořit obal, leták, elektronickou brožuru nebo webové stránky. Obalový design tvořila například pro sušenky Rej, müsli Arax nebo šperky Luxury. Všechny jejich obaly jsou nápadité a hlavně originální. O to totiž v dnešní době nejvíc jde, pokud chcete zaujmout.

Veřejnost a zákazníci si firmu stejně nejvíce pamatují podle loga. To je další oblast, na kterou se Gradesi soustředí. Navrhne logo firmy s ohledem na všechny náležitosti, které by mělo mít (srozumitelné, snadno zapamatovatelné, …). Specifikuje také celou barevnou identitu firmy a v tomto duchu vytváří i ostatní grafické materiály, které pak může jejich DTP studio zhmotnit.

A protože dalším marketingovým nástrojem, bez kterého se dnes žádná firma nemůže obejít, je web, specializuje se Gradesi rovněž na webdesign Praha a webové bannery. Navrhují jednoproduktové weby, e-shopy, informační stránky a vše opatřují redakčním systémem.

Reklamní agentura toho ve finále může udělat opravdu hodně. Záleží na tom, zda si firma vybere specializovanou nebo obecnější agenturu. Gradesi se zaměřuje na design, takže klienti mohou očekávat precizní grafické zpracování všech úkonů. A o ten vzhled jde přece jenom nejvíc. Zákazníci si vás totiž zapamatují očima.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz