Registrace vozidel v roce 2016 nemusí být vždy komplikovaná

Prodáváte, nebo kupujete vůz? Potom pamatujte, že v minulosti tolik jednoduchá forma polopřevodu je již zrušena. Přepis vozidla je aktuálně mnohem komplikovanější. Zákon stanoví, že na konkrétní inspektorát se musí dostavit prodávající i kupující zároveň. A to může mnoho věcí komplikovat. Naštěstí jsou i možnosti, jak si registrace vozidel zjednodušit. Stačí oslovit profesionála, kterým je i SPZservis.cz. Díky poskytnutí plné moci můžete veškeré peripetie spojené s přepisem vozu nechat na specializované firmě.

Registrace vozidel

Registrace vozidel

Ušetříte čas a starosti

Formuláře, otevírací doba dopravního odboru, domluva s protistranou. To vše jsou základní problémy, které vás potkají, pokud převod vozidla realizujete sami. Nehledě na útratu dalších peněz, které souvisí s cestováním na konkrétní místo a zpět – vše totiž musí být realizováno na místě, kde je vůz aktuálně zapsán. Díky tomu, že přihlášení vozidla svěříte profesionálům, si všechny tyto starosti jednoduše ušetříte. Co to znamená? Kupující již bude moci s daným vozem jezdit, zatímco prodávající se nemusí o nic starat.

Využijte i dalších profesionálních služeb

Až budete příště prodávat nebo kupovat vůz, budete vědět, jak na úřednická nařízení jednoduše vyzrát. Pokud vás však trápí i další problémy, které jsou s vozy spojené, můžete SPZservis.cz využít i jinak. Jednou ze služeb je třeba příprava na STK, díky čemuž budete vždy upozorněni na to, že vám technická končí a je třeba navštívit příslušnou stanici. Stejně tak můžete využít i služby v oblasti pojistek, kdy lze získat nejvýhodnější jak havarijní pojistku, tak i povinné pojištění vozidel. A jelikož je léto, tedy doba dovolených, připomeňme i časté cestování, v rámci kterého se vám budou hodit dálniční známky ČR. Ani ty už nemusíte složitě shánět na benzinových pumpách nebo ve směnárnách, jelikož je získáte mnohem jednodušeji a rychleji. Zkuste to!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz