RC drony pro začátečníky i zkušené piloty

Kdo chce vidět okolí z výšky a zaznamenávat si pohled na kameru, má jedinečnou možnost vidění shora s pomocí dronu. Kvadrokoptéra, hexakoptéra, octocoptéra – to jsou modely, jež je možné pořídit si za slušný peníz v e-shopu specializovaném na rozmanité RC modely letadel, motorek, tanků, autíček, lodí, ponorek a vrtulníků. Sortiment obsahuje i sběratelské a plastikové modely dinosaurů, vesmírné techniky a sci-fi. Skládací stavebnice jsou doplněny o náhradní díly, barvy, lepidla a příslušenství. Račte vstoupit do ráje určeného klukům, chlapcům i jejich tatínkům. Dveře nejsou zavřeny ani pro něžné pohlaví, jejichž vášeň pro skládání může být snadno ukojena.

RC drony umožňují jednoduché ovládání bez zbytečné paniky

Ačkoliv jsou mnohé kusy určené pro sestavování doma,  jsou již kompaktní jednotky, jež s podrobným prozkoumáním návodu a jednoduchou instruktáží zvládne ovládat úplný začátečník. Nezapomeňte, že pro vznášení dronů platí legislativní zákonitosti letového provozu. Mějte proto na paměti, že svůj dron nemůžete pilotovat na letišti, nad obydlenými oblastmi atd. Zjistěte si pravidla pro užívání dronu, abyste se nedostali do konfliktu se zákonem.

Vyberete-li si například RC dron Traxxas Aton, nemusíte se obávat jeho ovládání. Je určen jak pro úplné laiky, tak pro adrenalinové nadšence. Programy film, sport a expert umožňují natáčení a zaznamenávání letu i krajiny pod sebou, dovedou dron k akrobatickým kouskům, stejně jako dosáhnou rychlosti až 90 km/hodinu. Intuitivní řízení je podkresleno čtyřmi LED diodami, které když svítí, může dron létat a vy jej bez obav řídit. Tlačítkem panika se RC dron uvede do stabilní letové polohy, díky níž se stroj automaticky vrací na základnu. K dispozici je samozřejmě více typů dronů pro každého.

2 komentáře od “RC drony pro začátečníky i zkušené piloty”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz