PVC trubky Georg Fischer +GF+

Sháníte potrubní systémy vyznačující se vysokou kvalitou zpracování, dlouhou životností a patřičnou flexibilitou? Dáváte přednost špičkovému vyhotovení, propracovanosti a zajímavým pořizovacím nákladům? Pak vaše náročná kritéria bude splňovat švýcarský koncern Georg Fischer +GF+.

17-georg-fischer

Jeho oficiálním zástupcem pro Českou republiku je společnost Tribon s.r.o. Brno, která má dlouhodobé zkušenosti s tímto sortimentem a nabízí i mnohé navíc.

  • Inženýring a projekce
  • Dodávky na klíč
  • Svařování a lepení potrubí

Potrubní systémy nejvyšší kvality

Zahledíte-li do produktového portfolia tohoto specialisty, jistě vašemu oku neuniknou PVC trubky a výrobky zhotovené z prvotřídního plastu a slitiny. Jsou to pneumatické pohony, ruční či automatické armatury a solenoidové ventily. Každý náročný zákazník si v tomto směru přijde na své.

logo-tribon s.r.o.

Tribon-logo

Velice poptávané jsou právě zmíněné trubky vyrobené z odlišných materiálů tak, aby svými technickými parametry a vlastnostmi uspokojily jakéhokoliv klienta. Jsou to nejrůznější typy v podobě PVC-C, PP-H, PP-R, PE100, PVD-F a ostatní.

Jejich nadstandardní vyhotovení nachází široké užití v mnoha oblastech.

  • Vodovodní a průmyslové potrubí
  • Odvod odpadní a dešťové vody
  • Zavzdušňovací potrubí a jiné

Preciznost zpracování výrobků Georg Fischer +GF+ staví tuto značku na špici v daném oboru.

Komplexní služby šité na míru

Firma Tribon s.r.o. není jen velkoobchodníkem v tomto segmentu, ale také samotným realizátorem. Vedle montáže potrubí jsou to zámečnické práce, zemní práce i tlakové zkoušky. Tým zkušených odborníků vám poskytne plnohodnotný servis se vším všudy.

Od vypracování dokumentace, návodů, až po kompletní vyhotovení za přispění špičkových moderních nástrojů a technologických postupů.

Nadstandardní zákaznická podpora

Navštívíte-li internetový portál www.georgefischer.cz, dozvíte se více informací o výše popisovaném, ať už jde o plastové potrubní systémy Georg Fischer +GF+ a mnohé další poskytované služby.

Očekávejte především kvalitní poradenský servis se vším všudy. Profesionální zázemí firmy, letité zkušenosti, individuální přístup k zákazníkovi a znamenité pořizovací náklady. To vše doplněno o montážní návody, videa a jiná doporučení týkající se tohoto oboru.

Georg Fischer +GF+ je léty prověřenou značkou prvotřídního zpracování. Pakliže přihlížíte k dokonalosti vámi realizovaného stavebního díla, volte jednoznačně tyto produkty. S nimi se mimochodem pojí i bezplatná doprava při objednávce nad 2 000 Kč.

Vsaďte na sortiment podléhající důležitým normám. Rozšiřte své možnosti v daném oboru o vysoce odolný výrobek s nenáročným spojováním, který je nezávadný a univerzální. To je strohá specifikace pod hlavičkou Georg Fischer +GF+.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz