Půjčovna dodávek za bezkonkurenční ceny!

Plánujete v dohledné době stěhování, nebo jinou činnost vyžadující rozměrnější auto, nežli osobní automobil? Nejlepším dopravním prostředkem je bezpochyby dodávka. Pokud ale plánujete odvoz jednoho, nebo dvou nákladů, nevyplatí se vám takovou dodávku kupovat! Nejjednodušším řešením pro vás bude dodávku si zapůjčit. Nemusíte si dodávku kupovat po autobazarech, ani nikde jinde, stačí si ji pouze za velmi příhodnou cenu zapůjčit.

foto_30

 

Vozidla si můžete půjčit pro krátkodobé, nebo dlouhodobé využití. Jejich výhodou je nízká cena. S vozidlem můžete jet kdekoliv po české republice, nebo v případě potřeby vyjet i kamkoliv do zahraničí v rámci Evropské unie. Vybrat si můžete stěhovací vozidla, mikrobusy, chladírenské nebo i osobní vozy. Jelikož se Půjčovna dodávek s.r.o. zajímá zejména o pohodlí a spokojenost svých zákazníků, všechny vozy ve vozovém parku se mohou pochlubit maximálním stářím třiceti šesti měsíců.

Tip redakce:  Sledování nákladních vozidel vám ušetří peníze

foto_33

Kdy a kde si mohu vozidlo zapůjčit?

Vozidla si můžete zapůjčit kdykoliv, včetně státních svátků. Vozidlo si můžete zapůjčit osobně na Černém mostě v Praze 9, nebo pomocí on-line objednávky, kde vyplníte základní informace, o jaký vůz máte zájem a kdy byste si vůz chtěli zapůjčit.

Služby na víc

sl_banner1Mimo zapůjčení vozidla máte možnost si zapůjčit i příslušenství, ať už jde o navigaci, sněhové řetězy, nebo manipulační prostředky, nic není ve firmě www.pujcovnadodavek.com problém. Pokud budete k vypůjčenému vozu potřebovat i profesionálního řidiče, je nutné si tuto objednávku nejprve telefonicky domluvit.

Půjčení vozidel za výhodné ceny!

Pokud potřebujete ušetřit za zapůjčení dodávky, nebo jakéhokoliv jiného vozu, je možnost zapůjčení vozu v akci. Jediné, co musíte udělat, je sledovat internetové stránky pujčovnadodavek.com zdali nějaká slevová akce zrovna neprobíhá.

Tip redakce:  Autodoprava Praha Levné stěhování

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz