Půjčky peněz ihned a na cokoliv, a to za výhodných podmínek

Potřebujete půjčit peníze? A nechcete nikomu vysvětlovat, na co je potřebujete použít? Půjčky od společnosti AsisTeam s.r.o. jsou bezúčelové. Co to znamená? Můžete je jednoduše použít na cokoli budete chtít. Účel, za kterým je použijete, nebudete muset nikomu dokládat a peníze můžete mít na svém účtu již do 10 dnů. Žádat o bezúčelový nebankovní úvěr můžete u AsisTeam s.r.o. buď osobně na některé z poboček, nebo pomocí interaktivního formuláře přímo na webových stránkách společnosti.

AsisTeam

U společnosti AsisTeam s.r.o. nebudete muset platit žádné poplatky předem, nebudete platit předem žádné poplatky za žádost, zprostředkování či poskytnutí půjčky peněz ihned a na cokoliv. V případě poskytnutí vyšších částek je možné ručit vlastněnou nemovitostí, i v takovém případě neplatíte předem nic, ani odhad ceny nemovitosti. Společnost AsisTeam s.r.o. poskytuje půjčky peněz ihned a na cokoliv až do výše 50 % zástavní ceny vámi vlastněné nemovitosti.

Tip redakce:  Zájem o vlastní fotovoltaiku se zvyšuje v roce 2019

 

Společnost AsisTeam s.r.o. je spolehlivý a etablovaný poskytovatel nebankovních úvěrů. Nebankovní půjčky a spotřebitelské úvěry poskytuje společnost férově a transparentně, bez dodatečných změn, beze změn úrokové sazby a podmínek po celou dobu splácení. Můžete si být jisti, že s vámi budou jednat vždy jednat na rovinu. Nemusíte bát žádných nečitelných poznámek pod čarou a nepříjemných změn v průběhu splácení půjčky ihned a na cokoliv. Navíc, budete-li chtít, můžete úvěr kdykoli předčasně splatit.

 

Poskytnutý úvěr může být ve výši až 3 000 000 korun. To vše záleží na vašich požadavcích a možnostech. AsisTeam se snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc, zároveň však nastavit vše, abyste mohli splácet pohodlně a bez problémů. Doba splácení může být až 25 let. Nebankovní úvěr s výhodnou úrokovou sazbou již od 10, 99 % p.a. můžete využít i k refinancování jiných úvěrů nebo jejich konsolidaci, ať již se jedná o úvěry, hypotéku, kreditní karty či kontokorenty, v libovolné kombinaci. Získáte tak výhodné podmínky a ušetříte své peníze!

Tip redakce:  RPG Byty

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz