Půjčka před výplatou

Prázdniny jsou za dveřmi a mnoho rodin se chystá na dovolenou. Také byste se chtěli podívat na některé památky nejen v Česku, ale i v zahraničí, ale nemáte na to dostatek financí? Potom se vám nabízí možnost peníze si půjčit. Půjčka před výplatou: je zdarma bez úroků a skrytých poplatků až do výše 10 000 Kč.

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou

Splácení

Velkou výhodou půjčky je možnost odložit splátky až o 45 dnů. Nebojte se tedy, že si půjčíte ve chvíli, kdy čekáte na výplatu a tím se zadlužíte. Pohodlně si půjčíte a začnete splácet, až vám výplata dorazí. Ani zde, za tento odklad, nevznikne žádné navýšení. Co si půjčíte, to vrátíte.

Opakované půjčení

Pokud se vám služby ,,Půjčky před výplatou”, zalíbí, budete překvapeni podmínkami dalších půjček. Už při druhé půjčce na vás totiž čeká odměna v podobě 5% slevy. Sleva postupně roste a při sedmé půjčce můžete získat 20% slevu.

Pokud zůstanete klienty, budou pro vás platit i zvýhodněné podmínky, co se výše půjčené částky týče. Zatímco nový zákazník má nárok na půjčku zdarma do výše 10 000 Kč, stávající klienti mají možnost půjčit si až 30 000 Kč.

Jednoduchost především

Půjčení  je opravdu jednoduché. Žádost o půjčku můžete provést nezávazně on-line. V případě, že si nejste 100% jistí jak na to, stačí zavolat a žádost vyplníte společně s někým, kdo ví, jak vše chodí. Už po půl hodině od vyřízení žádosti můžete mít peníze na svém účtu. Použít je můžete bez omezení na cokoliv.

Půjčka před výplatou

Vše, co je potřeba k takové půjčce, je mít 18 let, bydlet trvale na území České republiky, mít pravidelný zdroj příjmů, který si společnost u nových zákazníků ověřuje, a platný občanský průkaz. Není potřeba ručitel, žádné složité papírování. V případě jakýchkoli nejasností, dotazů či připomínek můžete kontaktovat klientskou linku. Za to, že zavoláte, také nic neplatíte!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz