Prodej nových osobních aut v EU stoupá. Výrazně posílil Renault

Evropský automobilový trh roste. Stoupá zájem o nové osobní automobily a počet nových registrací se jen za první čtyři měsíce letošního roku meziročně zvýšil o 8.2 %. Z velkých výrobců přitom nejvíce posílila Renault Group, která se chlubí o 15 % vyšším prodejem. Téměř stejný přírůstek (14,5 %) zaznamenala také rumunská dceřiná firma Dacia. Na největší taháky francouzské automobilky jsme se zeptali autorizovaného dealera RENAULT RETAIL GROUP CZ (Renault Praha Zličín).

renault_megane

Jízda ve vozech značky Renault byla odjakživa spojena s nadstandardním jízdním komfortem. V posledních letech se v nejnovějších modelech začaly objevovat inovativní technologie, díky kterým si posádka cestování užívá ještě více.

​Renault demonstruje svou sílu na novém sedanu Talisman

Intenzivní snažení inženýrů vykrystalizovalo v nástupci populární Laguny. Nový sedan Renault Talisman je velmi elegantní a nadmíru prostorný. Držitele Hands-free karty přivítá v momentě, kdy se k němu přiblíží. Automaticky se rozsvítí denní světla, zapne se osvětlení interiéru (ty lze barevně naladit), vyklopí se vnější zpětná zrcátka. Serenádu umocní boční směrové ukazatele, které signalizují otevření dveří. Vůz nezapomíná ani na pohodlí posádky a nastaví sedadla na základě posledních uložených parametrů. Na dotykovém palubním displeji samozřejmě nechybí pozdrav na přivítanou.

A jakmile Talisman dorazí do cíle, sedadlo se odsune o 50 mm pro pohodlnější vystoupení z vozu. Automobil se sám uzamkne a světla postupně zhasnou.

​Bohatá výbava, atraktivní ceny

Za pozornost rozhodně stojí také další vozy značky Renault. Nové Twingo, Clio, Mégane, Fluence, Scénic, Espace či Kadjar a Captur – Renault v nich nabízí široké spektrum příslušenství, často v neodolatelných akčních cenách.

Nové vozy Renault se těší kladným recenzím v prestižních motoristických časopisech, nicméně není nad osobní zkušenost. Otestujte vlastnosti vybraného vozu v rámci testovací jízdy přímo u autorizovaného dealera RENAULT RETAIL GROUP CZ.

​Proč se vydat pro nový Renault do Zličína?

RENAULT RETAIL GROUP CZ nabízí nejširší nabídku služeb. V showroomu si můžete prohlédnout kompletní aktuální flotilu vozů Renault a domluvit se na testovací jízdě. Autorizovaný dealer zároveň nabízí ojeté a předváděcí vozy Dacia a Renault. Zajišťuje servis, diagnostiku a prodej originálních náhradních dílů za skvělé ceny. Za zmínku stojí také nový koncept Renault Minute Servis, v rámci kterého mohou zákazníci vyřešit rychlé opravy bez objednání.

RENAULT RETAIL GROUP CZ ročně prodá více než 2 600 vozidel. Od roku 2008 provozuje samostatný salon Dacia. Další zajímavé informace o vozech Renault a službách najdete na webových stránkách společnosti www.rpz.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz