Prodej kvalitních a prověřených vozů Ford

Uvažujete o koupi ojetého vozu a Ford je pro Vás první volbou? Využijte Ford Garant- nový značkový program pro prodej kvalitních a prověřených ojetých osobních vozů! A „Garant“ v tomto případě znamená záruku a spolehlivost.

ford

Tento projekt vychází z globálního projektu Ford Approved, a týká se výhradně ojetých osobních vozů Ford splňující přísné požadavky – vůz nesmí být starší než pět let, mít najeto přes 120 000km, musí prokázat kompletní servisní historii a před zařazení do programu projít náročnou předprodejní prověrku zahrnující 70 jednotlivých úkonů. Toto již samo o sobě zaručuje, že se zakoupeným vozem budete spokojeni. A protože si našeho zákazníka vážíme, dáváme možnost zakoupený vůz do 30 dnů nebo ujetí 1000 km bezplatně vyměnit za jiný, a to ve stejné nebo vyšší kvalitě. Všechna auta v programu rovněž dostanou záruku i asistenční službu nejméně na dvanáct měsíců.

Pilotní fáze programu startuje 1. října 2015 a zapojí se do něj pět autorizovaných partnerů Ford, a bude do něj zařazeno 200 vozů. V roce 2016 by se Ford Garant měl rozšířit do každého krajského města a nabídku rozšířit na 2000 vozů.Každý obchodní partner přitom musí splnit řadu kritérií. Mezi ně patří například nejméně 300 m2prodejní plochy s pevným podkladem, používání oficiálních propagačních materiálů, průběžná aktualizace informací o nabízených vozech na stránkách www.fordgarant.cz nebo pravidelné audity.

Pro zájemce máme připraveno i značkové financování od Ford Credit, například úvěr s velmi výhodnou úrokovou sazbou, zálohu již od 15% nebo délku financování od 24 do 60 měsíců. Samozřejmostí je i nabídka financování, sjednání zvýhodněného havarijního pojištění a pojištění odpovědnosti.

Takže pokud si chcete pořídit třeba ojetý Ford Mondeo nebo Ford Transit, vyhledejte Vašeho dealera Ford Plzeň a využijte programu Ford Garant!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz