Prodej a nákup vozidel mezi sebou napřímo

Kdo někdy prodával či kupoval automobil prostřednictvím autobazaru, mohl se setkat s nečistými praktikami či nefér jednáním. Levně koupit, draze prodat je heslem mnoha obchodníků, pro zvýšení marže je na denním pořádku omlazování automobilu stočením tachometru nebo maskování havarovaného vozidla a změny původu vozidla. Výhodnější je prodávat a kupovat vozidla mezi sebou napřímo. Bez prostředníka, který bude vždy hledat svůj vlastní zisk, bez pochybných smluv vždy hájících autobazar, bez skrytých rizik a závad a bez následných investic.

car-931948_640-2

Auto bez bazaru

Prodej a koupi automobilu bez prostředníka a bez provize nabízí Fair Play Auto. Najdete zde auta od soukromých majitelů. Inzerují tu lidé, kteří chtějí prodat své auto výhodněji než do autobazaru a auto inzerce slouží naopak i těm, kdo nechtějí při koupi auta bazarům financovat jejich vysoké marže.

Inzerce automobilů – jak na to

Prodávající jednoduše vloží svůj inzerát na 30 dní zdarma. Online Průvodce prodejem vás provede všemi podrobnostmi zadání inzerátu. Kupujícímu intuitivní chytrý autorádce vyhledá z nabídky ojetých vozů přesně ta auta, která odpovídají zadanému profilu a možnostem.

Jak se nespálit

Abyste nekupovali zajíce v pytli, máte možnost ověřit si technický stav vozidla v síti našich smluvních servisů a prověření historie vozu skrze CEBIA pro Vás Fair Play Auto zajistí za zvýhodněnou cenu. Zdarma jsou vám k dispozici aktualizované smlouvy a právní poradna. A nakonec se můžete poradit o férovém partnerovi k financování a pojištění svého nového vozu.

Férová autoinzerce

Zisk profesionálních obchodníků vytvářejí nadsazené marže. Tito však na Fair Play Auto neinzerují. Chcete-li auto prodat či koupit fair, využijte inzerce automobilů Fair Play Auto. Obchodujte svá vozidla napřímo, bez bazaru. Zisk a výhody zůstanou Vám.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz