Pro milovníky vína

Když v roce 2010 ohlásili archeologové nález nejstarší doložené vinice z doby před více než šesti tisíci lety, potvrdili tím známou pravdu: víno provází člověka od samých počátků civilizace. V současnosti je kultura pití vína rozšířena prakticky po celém světě pro ušlechtilou chuť i prokazatelně pozitivní účinky na lidské zdraví. Pěstování vinné révy pak představuje pro mnoho zemí významnou součást ekonomiky. Víno je též velmi vhodným dárkem, který ocení všichni milovníci ušlechtilých chutí, od rodinných příslušníků po významné obchodní partnery.

Předplatné balíku vína – nechte výběr na odbornících

Užíváte si rádi dobrého vína, ale nejste přímo odborník? Chtěli byste někomu věnovat dárkové balení vína, ale nejste si jisti jeho výběrem? Stránka balikvina.cz je v takovém případě přesně pro vás. Ať už si na balikvina.cz vyberete balení bílého vína, balení červeného vína či kvalitní moravské víno, vždy si můžete být jisti, že získáte produkt, který vás nezklame a určitě znásobí zážitek z romantické večeře ve dvou nebo večírku s přáteli. Pokud ovšem máte představu, jaká vína byste rádi v balíku nalezli, volba bude samozřejmě na vás.

Zážitek z dobrého vína

Vyberte si z nabídky balikvina.cz výběr vysoce kvalitních bílých či červených vín nebo se rozhodněte pro tematický balíček v podobě sady vín z Moravy. Konkrétní obsah balíčku je záleží na vás. Velkou výhodou nákupu vína v balíku je nižší cena v porovnání s cenami v maloobchodním prodeji.

Vína si můžete objednat buď jako jednorázovou objednávku nebo v podobě předplatného. V tomto případě se budete moci na dvě (verze mini) či čtyři lahve kvalitního vína měsíčně. Standardně jsou objednávky expedovány vždy druhý týden v měsíci nebo dle individuální domluvy. Dárkové balení vína je ideálním dárkem, potěšte jím sebe nebo ty, na kterých vám záleží.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz