Přísnější norma EURO 4: Kentoya reaguje modernizovanými skútry

Možná jste to doposud nezaznamenali, ale letos vešla v platnost nová emisní norma EURO4, která docela zamíchala s kartami výrobců skútrů. Jednostopá vozidla se nyní neobejdou bez jednoduchého vstřikování, jehož smyslem je snížení emisí výfukových plynů.

Kromě toho, že odzvonilo karburátorům, musí stroje disponovat kombinovaným brzdným systémem umožňujícím aktivaci obou brzd jedinou pákou, automatickými světly a mimo jiné i OBD konektorem pro sledování činnosti motoru. Ztráta výkonu se naštěstí nekoná, tedy minimálně u nových modelů značky Kentoya.

Nové skútry jsou o něco dražší

V souvislosti s novým nařízením Evropského parlamentu (označení 168/2013) dojde k navýšení výrobních výdajů, což se logicky odrazí i na ceně skútrů. Skútry EURO4 tak budou v průměru o 4 až 5 tisíc korun dražší nech předchozí modely. Skútry EURO3 jsou v prodeji za původní ceny.

Tip redakce:  Kvalitní garážová vrata

Kentoya hraje fér

Zástupci značky Kentoya podotýkají, že zákazníci vždy dostanou technický průkaz – čistopis – s aktuálním datem prodeje. Někteří neautorizovaní i autorizovaní prodejci praktikují to, že ke skútru zakoupenému v roce 2017 dávají technický průkaz vystavený v roce 2016 a již přihlášený na prvního majitele.

Novinky skvěle vypadají i jezdí

Co se týče novinek, v nabídce značky Kentoya letos přibyly celkem tři modely. Inovovaný skútr Maximus-I 125 4T a dva městské/sportovní skútry Asphyx-I 125 4T a Phoenix-I 125 4T. Všechny stroje jsou vybaveny vstřikováním od amerického výrobce Delphi, které garantuje stejné chování motoru za jakéhokoliv počasí. Díky tomu jsou nyní skútry ještě spolehlivější než v minulosti. Nic jim nelze vytknout ani po designové stránce – vypadají vážně skvěle.

Tip redakce:  Nový trend: Češi jezdí na dovolenou v karavanu

Skútr Maximus-I 125 4T

Skútr Asphyx-I 125 4T

Skútr Phoenix-I 125 4T

 

Konkrétní technické parametry a další informace o skútrech plnících normu EURO4 najdete na www.kentoya.cz. U tradičního prodejce, který je na českém trhu již od roku 1994, můžete nakupovat i na splátky s nulovou akontací bez navýšení. Na své si přijdete také v případě, že máte zájem o elektrické kolo nebo moped – i ty jsou nedílnou součástí aktuální nabídky značky Kentoya.

 

2 Komentáře od “Přísnější norma EURO 4: Kentoya reaguje modernizovanými skútry”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz