Připravte svou zahradu na jaro

Připravte svou zahradu na jaro

V dubnu je nejvyšší čas začít dávat zahradu do pořádku, a proto je nejvyšší čas nakoupit

vše potřebné na opravu zahradního vybavení.

Hřebíky

 

Pořiďte si hřebíky

Až potom, co roztál sníh, vidíme škody, které napáchala zima. Zahradní zařízení a vybavení, které se nedalo schovat pod střechu, často vyžaduje opravu. Kvalitní hřebíky se proto budou jistě hodit. Stačí si jen vybrat, jaké potřebujete.

 

Oprava plotu

Zima se jistě projevila i na vašem plotě, nakupte pletivo a doplňky co nejdříve. Pokud se chystáte provést montáž pletiva svépomocí, nezapomeňte na pletivové kleště, s jejichž pomocí přichytíte pletivo k napínacímu drátu. Pletivo pomůže ochránit nejen vaše soukromí, ale také stromy proti okusu zvěří.

Tip redakce:  Velikonoce

 

Sloupky, které vydrží

Pokud stav plotu rovněž vyžaduje výměnu sloupků, postavte letos takové, které příští zimě zaručeně odolají. Plotové sloupky vyrobené z oboustranně pozinkované podélně svařované trubky s místem sváru upraveným metalizací jen tak něco nepovalí.

 

Vše potřebné můžete nakoupit z domova

Pletivo, plotové sloupky, hřebíky na opravu Vašeho plotu a vše potřebné k jarní údržbě Vašeho zahradního zařízení a vybavení včetně nářadí můžete nalézt na mnoha internetových obchodech, například na www.kondor.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz