Připravte svou zahradu na jaro

Připravte svou zahradu na jaro

V dubnu je nejvyšší čas začít dávat zahradu do pořádku, a proto je nejvyšší čas nakoupit

vše potřebné na opravu zahradního vybavení.

Hřebíky

 

Pořiďte si hřebíky

Až potom, co roztál sníh, vidíme škody, které napáchala zima. Zahradní zařízení a vybavení, které se nedalo schovat pod střechu, často vyžaduje opravu. Kvalitní hřebíky se proto budou jistě hodit. Stačí si jen vybrat, jaké potřebujete.

 

Oprava plotu

Zima se jistě projevila i na vašem plotě, nakupte pletivo a doplňky co nejdříve. Pokud se chystáte provést montáž pletiva svépomocí, nezapomeňte na pletivové kleště, s jejichž pomocí přichytíte pletivo k napínacímu drátu. Pletivo pomůže ochránit nejen vaše soukromí, ale také stromy proti okusu zvěří.

 

Sloupky, které vydrží

Pokud stav plotu rovněž vyžaduje výměnu sloupků, postavte letos takové, které příští zimě zaručeně odolají. Plotové sloupky vyrobené z oboustranně pozinkované podélně svařované trubky s místem sváru upraveným metalizací jen tak něco nepovalí.

 

Vše potřebné můžete nakoupit z domova

Pletivo, plotové sloupky, hřebíky na opravu Vašeho plotu a vše potřebné k jarní údržbě Vašeho zahradního zařízení a vybavení včetně nářadí můžete nalézt na mnoha internetových obchodech, například na www.kondor.cz.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz