Připravte se na teplé dny – obměňte svůj šatník

I když na horách můžeme stále ještě lyžovat, zima už se pomalu loučí. A to znamená tolik očekávaný příchod jarního období, které bude samozřejmě spojeno také s jistotou teplých dní. Tomu byste měla primárně přizpůsobit svůj šatník. Z jakého důvodu? Abyste vypadala skvěle. A co udělat jako první? Vyberte si nové šaty, jelikož ty jsou pro jarní období tou nejlepší volbou. Pokud jste si v zimě tento oblíbený kus oblečení nemohla dopřávat, nyní rozhodně můžete. Hodí se určitě také možnost kombinovat zajímavé pestré barvy. Hitem budou především ty, které vycházejí ze samotné přírody, která na jaře tak nádherně rozkvete.

butikovo

Pohodlnost a praktičnost je základ

Chcete se ve svém oblečení cítit také pohodlně, a přitom skvěle vypadat? Zapomeňte na tlusté svetry a silné bundy, nebo těžké kabáty. Ty jste musela nosit v zimě. Jaro je naopak období, kdy je ideální vsadit na jemnější materiály, které jsou kombinovány s pohodlnějšími střihy. A co je naším tipem číslo jedna? Rozhodně to jsou levné topy, kterých si díky příznivé pořizovací ceně můžete pořídit skutečně více než dost. A být tak každý den zcela jiná. Kromě nich ale doporučujeme i několik dalších zajímavých možností, které jsou pro teplejší jarní den to pravé. Jde třeba o:

  • Halenky
  • Trička
  • Polokošile

Co na doma? Styl je stále stejný

S jarem rozhodně souvisí i to, že byste měla obměnit šatník, který využíváte doma. Zde je třeba říci, že styl oblečení by měl být stále velmi podobný. Jako skutečný hit nabízíme dámské teplákové soupravy. Už však nemusíte volit takové, které vás zahřejí v silných mrazech. Ty jsou na jaře minulostí. Je proto mnohem lepší zaměřit se spíše na eleganci a zajímavé moderní provedení. Nejenom, že nadchne pohodlností. Nemusíte se totiž stydět v takové teplákové soupravě vyrazit třeba kamkoliv ven. Například na nákup, na procházku, nebo s vaším pejskem.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz