Připravil vás koronavirus o práci? Začněte podnikat!

Říkáte si, jak můžete v období krize, kdy se neví, co  bude s ekonomikou na podzim, jestli přijde druhá vlna koronaviru, jak bude svět za několik let vypadat, začít podnikat? Odívejte se na příklady největších žraloků, kteří využili světové hospodářské krize z roku 2008, nebáli se toho a nyní mají rozjeté podnikání, které jsou světově známé.

 Příklad za všechny, aplikace, kterou zná opravdu každý, je například WhatsApp. Neříkejte, že jste ji nikdy nepoužili, nebo znáte někoho, kdo má chytrý telefon a tuto aplikaci nepoužívá. Maximálně občané Číny, kteří ji mají 3 roky zakázanou, protože se blbě tamnímu režimu kontrolovalo, co si uživatelé posílají.

V jakém oboru začít podnikat?

Bojíte se, že přijde druhá vlna koronaviru a vaše nové podnikání by mohlo být novými vládními opatřeními ohroženo? Asi nemá smysl si otvírat restauraci, či místo, kam chodí lidé za zábavou. Tam je to riziko velmi velké a i zavedené podniky, které provozovaly pohostinství, či penziony, měly plné ruce práce, aby vládní opatření ustály.

Vždy však bude třeba zachovat mobilitu obyvatelstva, dopravu zboží a služby, které souvisí s obchodem. Proto se zachovaly provozy jako byly pneuservisy, čerpací stanice, autoservisy a automyčky.

Existuje podnikání s jistotou?

Pojďme se podívat na poslední z vyjmenovaných možností. Myčka aut je skvělým tipem na nový obor podnikání. Automyčky jsou v poslední době velmi vyhledávané. S rozšiřujícím se motorismem, dobou kdy běžná domácnost vlastní dva až tři automobily, je to i podnikání velmi perspektivní. Investice do výstavby nové automyčky je navíc velmi zajímavá. Pokud si vyberete na podnikání správného partnera, je to podnikání téměř bez rizika.

Existují totiž programy, jako například ten na webové stránce https://bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/, které vám s podnikáním pomohou, Dají vám léty budované know-how, poradí s výběrem pozemku, zařídí neustálou podporu během podnikání, zařídí i nejrůznější potřebná stavební a územní povolení. Navíc, pokud už máte svou provozovnu, obchod, či autoservis, je zde možnost automyčku díky nejrůznějšímu příslušenství stylizovat tak, aby korespondovala s vaší zavedenou obchodní značkou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz