Přidejte se k nám a užívejte si všech výhod

Kdo by občas nenakupoval po internetu. Zkušenosti, které s těmito nákupy máte, se ale mohou diametrálně lišit. Je totiž velký rozdíl v tom, pořídit si výhodný nákup se slevou, nebo si objednat předraženou věc a litovat, že jste za ní utratili peníze a nákup zrealizovali. Na našem prodejním portále Payllo je pro Vás připraveno obrovské množství zboží z různých eshopů. Můžete si vybrat nové oblečení, luxusní doplňky, elektroniku, vybavení do domácnosti, zkrátka cokoli, co Vás napadne, zrovna se Vám hodí, nebo to nutně potřebujete.

Dáme ti z naší kapsy na to, co potřebuješ

Na tom by možná nebylo až tolik převratného, my ale nabízíme ještě něco navíc. Po tom, co se u nás bezplatně zaregistrujete, můžete se těšit na kredity, které získáte. Každý týden totiž rozdělujeme 50 % z našeho zisku mezi ty, kteří jsou s námi. Tedy mezi Vás. Jedná se o velmi jednoduchý a zároveň srozumitelný systém. Již zmíněnou polovinu ze zisku plníme do tzv. Balíku. Ten se každý týden, konkrétně v pátek v osm hodin večer otevírá právě pro Vás. Polovinu nashromážděných kreditů z tohoto balíku vždy rozdáme mezi všechny zaregistrované rovným dílem. Zbylou druhou polovinu připíšeme tzv. správným ticketům. Pokud se ptáte, jak je možné tyto správné tickety získat, jedná se opět o jednoduchý princip. Jsou pro Vás připraveny za registraci, za nákupy, za sdílení. Takto získané tickety, si poté uplatníte v administraci. A pokud Vám při jejich uplatnění padnou čísla 33, 55 nebo 99 získáváte další kredity, a to z druhé poloviny Balíku. Celý proces je maximálně zjednodušený, aby pro Vás představoval zábavu, nikoli vědu. Důležité je také zmínit, že jeden kredit má hodnotu jedné koruny.

Bavte se při nakupování, sbírejte i hrajte o kredity a poznejte, co je skutečná sleva. Váš nákup se slevou bude pohodlný, naprosto bezproblémový a od prověřených eshopů. Pokud Vám na našem prodejním portálu chybí Váš oblíbený eshop, není nic jednoduššího, než nám ho odporučit. Vycházíme Vám vstříc a věříme, že je to ta správná cesta.

2 komentáře od “Přidejte se k nám a užívejte si všech výhod”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz