Přestěhujte se do atraktivní kanceláře v Praze 5

Téměř každý začínající podnikatel se potýká s poměrně krušnými počátky. Odlišit se od konkurence, která na trhu působí delší dobu, se může zdát jako nadlidský výkon. Pakliže se zaměříte na detaily, jako je lukrativní adresa kanceláře, máte vyhráno.

Kvalitní a unikátní sortiment zboží a pestré portfolio služeb je samozřejmostí. Nicméně pozornost široké veřejnosti si získáte, nabídnete-li jí něco navíc. Přestože se klientela ohlíží na cenu, do pozadí neodsunuje ani prestiž a dobré jméno firmy. Kancelář s luxusním nádechem a atraktivní adresou je garantovanou cestou k úspěchu.

Vlastní kancelář je zbytečná investice

Na začátku podnikatelské kariéry je každý byznysmen plný elánu. Je nezbytné zachovat střízlivou mysl, neboť deseti tisícové investice do nové kanceláře jsou zbytečné. Mnohem praktičtějším řešením je pronájem virtuálního sídla. Ušetřené peníze za pronájem kanceláře můžete investovat do rozvoje svého obchodu.

Office centrum Anděl Park

Jestliže hledáte vhodné kanceláře Praha 5, dovolujeme si vám představit administrativní budovu Office centrum Anděl Park, která stojí na začátku Radlické ulice (hlavní dopravní tepna Smíchova). Objekt disponuje plochou 1 250 metrů čtverečních, přičemž k dispozici je celkem 45 plně vybavených kanceláří. Využít můžete také konferenční místnosti s kapacitou dvaceti osob. Jakmile klient překročí práh budovy, přivítá ho reprezentativní vstupní recepce. Součástí kancelářského centra je copy centrum, skladové prostory a vybavené kuchyňky.

Kancelářské centrum poskytuje virtuální sídlo společnosti, pronájem kanceláří na několik dnů v měsíci, případně full-time. Dle přání zákazníka je k dispozici kompletní servis. Praha je ideálním místem pro rozvoj byznysu, neboť se jedná o obchodní a finanční centrum.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz