Premier Wines & Spirits nabízí kvalitní alkohol za skvělé ceny

Společnost Premier Wines & Spirits začala objevovat svět vína a destilátů již v roce 1992. A dnes tak může na svém e-shopu nabídnout zákazníkům nejširší sortiment vín a lihovin v České republice, který jen tak někde nenajdete. Přesvědčte se sami.

Prověřená kvalita

Společnost Premier Wines & Spirits nabízí poctivé a kvalitní produkty od prověřených dodavatelů, takže si na své přijde úplně každý od odborníka na kvalitní vína po běžného labužníka, který má rád rum, gin, absinth a další kvalitní pití. Společnost Premier Wines & Spirits dále disponuje řadou odborníků, včetně someliérů, kteří jsou ochotni vám vždy poradit s výběrem prémiového alkoholu.

Tip redakce:  Nechcete se jít promořovat do vinárny?

Vlastní restaurace

Kvalitní destiláty a vína navíc můžete ochutnat přímo v pražských provozovnách společnosti Premier Wines & Spirits, a to v útulné restauraci Grand Cru Lodecká 4, kde se nachází i vinný bar.  Kromě kvalitních vín se zde dočkáte kvalitního jídla v podobě mezinárodní kuchyně vyhlášeného šéfkuchaře Jana Punčocháře. Dále si kvalitní červená, bílá, růžová a šumivá vína můžete vychutnat v Pohostinci Monarch a Pohostinci Karlín.

Podzimní výprodej

Právě teď probíhá na e-shopu Premier Wines & Spirits podzimní výprodej, ve kterém můžete vychytat řadu produktů za zvýhodněnou cenu. A při nákupu nad 2000 Kč máte rozvoz po Praze zdarma. Vaši objednávku samozřejmě doručí i do všech ostatních koutů České republiky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz