Překvapte luxusem pod vánočním stromečkem! Kašmírovým svetrem Interdée!

Interdee-damsky-svetr-s-kasmirem-92014008IMG_5126

 

Svetr s kašmírem a angorou obr.1

Jako každý rok, i tento neuvěřitelně rychle utekl a vánoce doslova číhají za dveřmi! Mnoho z nás už jistě podlehlo vánoční euforii. Zdobíme naše příbytky třpytivými, nebo světelnými dekoracemi, pečeme cukrovinky a zapalujeme vonné svíčky. Ovšem největším problémem bývá výběr správného dárku. Jistě můžeme řešit nákup až těsně před Štědrým večerem, ale toto řešení skrývá jisté úskalí. Nejenže se budeme s největší pravděpodobností mačkat v davu opozdilců, ale také budeme pod jistým stresem, abychom opravdu něco pořídili. Ve většině případů tento ukvapený a na rychlo řešený nákup přinese pouze dárek, který obdarovanému neudělá takovou radost na rozdíl od dárku promyšleného. Proto neváhejte navštívit internetový obchod s prvotřídními kousky oblečení, včetně svetříků s příměsí pravého kašmíru a angory.

Tip redakce:  Kvalitní boty nemusí být z kůže

Internetový obchod www.fashionplace.cz

Interdee-damsky-svetr-s-kasmirem-92014015IMG_5174

 

Svetr s kašmírem a angorou obr.2

V dámském internetovém obchodě www.fashionplace.cz najdete nespočet krásných kousků.  V obchodě naleznete oblečení různých značek, velikostí i doplňků. Ovšem svetříky od francouzské módní značky Interdée budou pod vánočním stromečkem příjemným překvapením. Nejenže mají originální design, ale jeho složení se skládá z kašmíru a angory.  Dalším velkým plus pro kupující bude, ž svetříky jsou nyní v 60% slevě a mají dopravu zcela zdarma!

Co to vlastně kašmír je?

Interdee-damsky-svetr-s-kasmirem-92014002IMG_5087

 

Svetr s kašmírem a angorou obr.3

Kašmír je považován za jeden z nejlepších přírodních vláken vůbec. Získává se z hebké podsady Kašmírských koz, která roste pod jejich vrchní srstí. Je to velice náročný proces a pro své jedinečné vlastnosti jako jsou hebkost, nemačkavost a v zimě skvěle zahřeje, jsou kašmírové svetry považovány jako jedny z nejluxusnějších!

Tip redakce:  Obuv – velmi důležitá součást outfitu každé dámy

Interde-damsky-svetr-s-kasmirem-92014004IMG_5097

 

Svetr s kašmírem a angorou obr.4

Dárkové poukazy

Pokud máte obavu, že byste nevybrali svetr, nebo jiný módní kousek, podle vkusu obdarovaného, máme pro vás připravené jednoduché řešení! Stačí zakoupit vánoční dárkový poukaz na stránkách www.fashionplace.cz a vybrat částku v hodnotě od 500 Kč až do 2000 Kč. Navíc doprava poukazu k vám domů je zcela zdarma!

Interdee-damsky-svetr-s-kasmirem-92014018IMG_5153

 

Svetr s kašmírem a angorou obr.5

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz