Představení brokera s binárními opcemi – 24option

24option působí na binárních opcích jako jeden z nejstarších a zároveň nejspolehlivějších brokerů. Ohlasy obchodníku jsou celosvětově relativně kladné a 24option podporuje i českou komunikaci. Broker vzniknul poprvé při větším rozmachu investování do binárních opcí, tedy roku 2010. Téhož roku vznikalo samozřejmě mnohem větší množství nespolehlivých a nelicencovaných brokerů, jenž lákaly své klienty akorát tak do pasti. 24option si tedy zakládal (a pořád zakládá) na spolehlivosti svých služeb.

70002358

24option

Začněme u obchodní platformy. Hlavní důraz je kladen na moderní vzhled a rychlé reakce. Na hlavní stránce máme rozděleny karty podle toho, co chceme obchodovat a po otevření už stačí jen zadat částku a potvrdit obchod.

Na výběr máme pestrou škálu opcí k investování. Je zde klasika v podobě up/down, jež mají exspiraci dokonce od 60 vteřin, dále touch/no touch a na své si tady přijdou i boundary opce.

Míra zhodnocení se pohybuje od 70% (krátkodobé opce), 85% (klasické high/low opce), až po 350% (touch/no touch). Problém ale nastává v minimální investiční částce. Ta je rovna 24 USD, tedy k aktuálnímu kurzu asi 610 CZK. To je pro začátečníky nepříjemné už i z důvodu, že konkurenční TopOption nabízí minimální obchod za 10 USD.

Minimální vklad naštěstí nijak extrémní není. Jsme u 24option, minimální investice se dá investovat za 24 USD, no a minimální vklad je opět symbolických 240 USD. K němu ale lze aktivovat bonus o velikosti 100%, tedy klasický deposit bonus jako u jiných brokerů.

Pro testování svých opčních strategií broker nabízí i demo účet, bohužel právě podmíněn minimálním vkladem. Každopádně výhodné je, že demo je pořád zdarma.

Obchodovat u 24option se nedá jednoznačně doporučit začátečníkům. Vysoká minimální částka pro investici je opravdu relativně velká a obchodovat se spolehlivým money managementem po 24 dolarech se pro začínajícího „binárníka“ nejeví jako dobrá volba. Na druhou stranu, pokud máte bankroll dostatečně velký a líbí se vám design platformy společně s českou podporou, můžete považovat brokera 24option za více než dobrou volbu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz