Předokenní rolety Velux nám dělají, jen samou radost

Téměř tři roky nám s mužem trvalo, než jsme se rozhodli pořídit si předokenní rolety Velux do podkroví, které obývá náš nyní již šestiletý syn Tadeáš. V letních měsících se zde totiž absolutně vůbec nedal trávit čas, jelikož skrze okna přes den slunce opravdu prudce pálilo. V zimě zde zase docházelo k únikům tepla, jelikož okna bez předokenních rolet neizolovala tak dobře, jak bychom si představovali. Dnes je ale již všem jinak. Pořídili jsme si totiž skvělé rolety, díky kterým v létě nemáme přehřátou půdu a v zimě se zase nemusíme strachovat o to, že nás překvapí vysoká částka na vyúčtování za energie.

Difúzní fólie rovněž velmi pomohla celé rodině

Tip redakce:  Levné ubytování v Praze

Vítr, voda a dokonce ani tepelné úniky se nás již netýkají. Rozhodli jsme se totiž, že svůj dům zabezpečíme tak, aby nedocházelo k tak vysokým tepelným ztrátám jako doposud a také, aby byl náš dům, co možná nejlépe chráněn před nepříznivými vlivy počasí, které má na svědomí prudký déšť či dokonce vítr. Předtím, než jsme tedy pořídili na naši šikmou střechu předokenní rolety pro podkrovní okna, umístili jsme do základu střechy zázrak, který se nazývá difúzní fólie. Fólie je navíc kromě všeho i odolná vůči UV záření, velmi dobře propouští vodní páru a je absolutně pružná a lehká zároveň. Kromě jiného se na ní vztahuje i desetiletá záruka, což v nás rovněž vzbudilo patřičný obdiv a přimělo nás to, do této ochrany rozhodně investovat.

Tip redakce:  S osvětlením a výběrem svítidel vám pomohou odborníci

Střešní fólie doporučujeme všem svým známým

Od té doby, co je střešní fólie součástí naší střechy, doporučujeme ji naprosto všem svým známým stejně tak, jako i předokenní rolety, které miluje nejen náš malý Tadeáš. Musím se totiž přiznat, že kdykoliv je náš syn mimo domov, využívám volných chvil v podkroví pro svůj odpočinek, jelikož jakožto matka dvou malých dětí, potřebuji své místo, kde mohu alespoň na pár okamžiků takříkajíc vypnout. Podkroví je nyní tak moc útulné, že se stalo mou soukromou oázou klidu.

_______________________________________________________

Kvalitní venkovní rolety – špičková kvalita s prodlouženou zárukou od mk-rolety.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz