Praha je ideálním místem pro pořádání konferencí

V Praze sídlí spousta mezinárodně působících firem. I ty, které mají hlavní sídlo společnosti jinde, si hlavní město dost často vybírají jako místo konání nejrůznějších konferencí, seminářů a dalších podobných akcí. Důvodů, proč to dělají, je mnoho.

Praha je reprezentativní město známé po celém světě, takže pokud někam chcete pozvat vážené obchodní partnery či zákazníky, mělo by to být právě sem.

Hlavní město je snadno dostupné

Do Prahy se hosté ze všech koutů světa dostanou poměrně pohodlně, a to ať už cestují vlastním vozem, vlakem, autobusem či letadlem. Také s pohybem po městě není žádný problém. Hotel v centru Prahy je mnohem lépe dostupný než nějaký penzion v menším městě.

Tip redakce:  Dobré reference jsou pro firmu důležité

Ve volných chvílích je tady spousta možností zábavy

Žádná konference netrvá od rána do večera. Po několikahodinovém soustředění si navečer každý rád odpočine. Někdo upřednostní wellness služby v hotelu, další vyrazí poznávat město. V Praze je hromada věcí, které stojí za vidění, ať má člověk jakékoliv představy. Pokud zvolíte hotel v Praze 8 či v nějakých jiných částech přilehlých historickému centru, budou se moci návštěvníci jít podívat na Václavské náměstí, Karlův most nebo Pražský hrad. Zklamaní nebudou ani ti, co se raději posadí do útulné hospůdky. Možnosti zábavy jsou nekonečné.

Dobře vybrané místo konání udělá dojem

A to nejdůležitější na konec: V Praze je opravdu mnoho reprezentativních míst, kde se dají akce podobného druhu uspořádat. Jedním z nich je třeba konferenční hotel na Florenci. Nabízí čtyři varianty volby místností, které jsou vybaveny Wi-Fi připojením, vestavěným zvukovým systémem a klimatizací. Hodí se pro pořádání malých a středně velkých seminářů, konferencí a dalších akcí, dvě spojené velké místnosti pojmou až 160 účastníků. Ti všichni se mohou také ubytovat v 214 moderních hotelových pokojích s maximálním komfortem. Co víc byste ještě potřebovali?

Tip redakce:  Registrace ochranné známky

4 Komentáře od “Praha je ideálním místem pro pořádání konferencí”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz