Poznejte výhody online účetnictví

Pokud máte podnikání, je dost možné, že bojujete s vedením účetnictví. Jestliže se snažíte vést si účetnictví například v Excelu, nakonec možná často zjistíte, že se v tom ani sami téměř nevyznáte, a co teprve daňový úřad. Správně vedené účetnictví vám může pomoci zvýšit prodej vašich produktů a celkově přispět k efektivnějšímu podnikání.

účetnictví

Vedení účetnictví

Správně vedené účetnictví

V dnešní době technologií si naštěstí můžete vybrat, aby za vás zkušení specialisté vedli vaše účetnictví online. Vedení účetnictví online je novinkou s nespočtem výhod. Online účetní zpracují vaše data a poskytnou vám zpětnou vazbu a doporučení pro vaše podnikání a chod vaší firmy. Říkáte si jak? Vy, jako klient, budete účetním zasílat své doklady. Účetní je převedou do elektronického formuláře, nahrají do účetnictví a zaúčtují. Následně data interpretují a do 24 hodin vás o jejich výsledcích budou informovat. S takovou přesnou evidencí napříště už budete například vědět, kde se vám nejvíce vyplatí tankovat pohonné hmoty. Díky propojení vašeho účetnictví s vaší bankou se už nemusíte bát, že byste něco zapomněli uhradit, účetní to totiž hlídají za vás.

Propojení vašeho účetnictví s vaší bankou

Online účetní vám nabízí také služby jako je daňové poradenství. Už tedy nebudete potřebovat dalšího člověka na přípravu daňových přiznání. Za velmi rozumné ceny se vám o to postarají právě online účetní.

Mezi služby, které dále můžete využít, patří mimo jiné i mzdové účetnictví. Účetní se vám postarají o výpočet mezd, srážek, daní a jiných odvodů.

Daňová evidence, nebo účetnictví

Dříve užívané tzv. jednoduché účetnictví bylo po roce 2004 nahrazeno daňovou evidencí. Osoby, které tedy chtějí vést účetnictví na principech jednoduchého účetnictví, si mohou vybrat daňovou evidenci. Pokud jste fyzická osoba, která se nestala účetní jednotkou, váš obrat nepřekročil za minulý kalendářní rok 25 mil. korun, nejste účastníkem sdružení a nejste zapsána v obchodním rejstříku, pak spadáte do kategorie daňové evidence. V ostatních případech přecházíte na podvojné účetnictví. Ze zákona osoba musí vést buď daňovou evidenci, nebo účetnictví.

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz