Potřebujete kvalitní autoservis a pneuservis v Praze? Už jste ho našli!

Potřebujete opravit svůj vůz? Chcete si nechat udělat servisní prohlídku například před cestou na dovolenou, ale nechce se vám platit velké peníze v autorizovaném servisu? Nebo se blíží technická kontrola? Pokud hledáte kvalitní autoservis v Praze, máme pro vás zajímavý tip. Obraťte se na RENECAR, autoservis na Praze 5, kde se vždy dočkáte profesionálního přístupu, skvěle odvedené práce a příznivých cen.

renecar

Profesionálové na svém místě

Dlouhá tradice, bohaté zkušenosti a široký záběr poskytovaných služeb za skvělé ceny – to jsou největší výhody této firmy. Autoservis Praha 5 zajišťuje kompletní servis osobních i užitkových vozidel jakékoliv značky nebo typu. Vaše auto budou mít po celou dobu na starosti zkušení odborníci, kteří jsou technicky velmi zdatní a své práci dobře rozumí. Každému zákazníkovi se tu dostane osobního přístupu a precizně odvedené práce. Drobné opravy je přitom možné po domluvě provést na počkání, aby vám odpadly potíže s celodenním cestováním bez svého automobilu.

Široká nabídka služeb

Autoservis a pneuservis Praha 5 nabízí technické prohlídky včetně emisí, montáže auto doplňků, diagnostiku vozidel, opravy všeho druhu, výměny čelních skel z povinného ručení nebo připojištění, výměnu pneumatik a jejich skladování, prodej pneumatik a náhradních dílů na různé vozy a další služby. Kromě toho je součástí nabídky také kompletní likvidace pojistných událostí a zapůjčení osobních, luxusních i užitkových vozů různých značek.

Rychle a spolehlivě

Všechny problémy s vaším vozem vyřeší autoservis RENECAR rychle a spolehlivě. Kvalitní služby jsou tu na prvním místě, protože spokojenost zákazníků je to hlavní. A samozřejmě jde také o cenu, která je tu vždy velmi příznivá. Váš automobil si zaslouží tu nejlepší péči a vy také. Autoservis Praha 5 se vám ji pokusí nabídnout, tak toho využijte. Uvidíte, že budete spokojeni.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz